سازندگان Battlefield 5 به تمسخر Call of Duty جدید پرداختند

سازندگان Battlefield 5 به تمسخر Call of Duty جدید پرداختند
در فاصله چند روز مانده به نمایش و معرفی بازی Battlefield 5، اعضای اصلی استودیو DICE به تمسخر بازی Call of Duty: Infinite Warfare پرداختند. برای اطلاع از جزییات این خبر با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
دیروز و بعد از گمانه‌زنی‌های فراوان، سرانجام بازی Call of Duty: Infinite Warfare با نمایش یک تریلر رسمی معرفی شد. تریلری که نوید یک Call of Duty متفاوت و فضایی از سوی استودیو Infinity Ward می‌دهد. پس از به‌نمایش درآمدن تریلر Infinite Warfare، یکی از اعضای اصلی استودیو DICE به تمسخر این نمایش پرداخت. رولند اسمدبرگ (Roland Smedberg) در صفحه توییتر خود با لحنی تمسخر‌آمیز گرافیک Infinite Warfare را قدیمی و این موضوع را عجیب دانست. البته این توییت پس از مدتی به‌وسیله اسمدبرگ حذف شد، اما این موضوع از دید رسانه‌ها دور نماند. 

به‌غیر از اسمدبرگ، رندی ایونز (Randy Evans) یکی دیگر از اعضای استودیو DICE، بازیCall of Duty: Infinite Warfare را همانند بازی‌های 10 سال پیش توصیف کرد و عملا لقب یک بازی نسل هفتمی به این بازی داد! تمام این صحبت‌ها در حالی مطرح شده که جمعه شاهد نمایش و معرفی رسمی بازی Battlefield 5: Eastern Front خواهیم بود. سازندگان این بازی وعده نمایشی فوق‌العاده از این بازی داده‌اند و از ذوب شدن اینترنت در لحظه به‌نمایش در‌آمدن Battlefield 5 صحبت می‌کنند! وقایع بازی Battlefield 5 به احتمال فراوان در جریان جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد و احتمالا شما در نقش یکی از سربازان اروپایی به جنگ نیروهای روسی خواهید رفت. باید تا جمعه منتظر اخبار بیشتری از این بازی بمانیم. 

منبع: Geek
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر