سازندگان The Witcher امیدوار برای ساخت نسخه چهارم

سازندگان The Witcher امیدوار برای ساخت نسخه چهارم
در حالی که همه نشانه‌ها نشان می‌دهند که بازی The Witcher 3: Wild Hunt پایانی برای مجموعه The Witcher بوده و داستان گرالت به پایان رسیده، سازندگان از امیدواری خود برای ساخت نسخه چهارم بازی سخن می‌گویند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش بود که خبر فروش 10 میلیون نسخه‌ای بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد. بازی نقش آفرینی ساخته شده بوسیله CD Projekt که توانست با کسب جایزه‌های فراوان در سال گذشته، عنوان پرافتخارترین بازی تاریخ را نیز به‌دست آورد، به‌زودی و با انتشار DLC‌ آخر خود با نام Blood and Wine‌ به داستان گرالت پایان خواهد داد. اعضای استودیو CD Projekt نیز هم‌اکنون تمام تمرکز خود را روی بازی جدید این استودیو یعنی Cyberpunk 2077 گذاشته‌اند و همه شواهد خبر از اتمام مجموعه The Witcher می‌دهند. 
اما آیا پس از اتمام ساخت بازی Cyberpunk 2077، اعضای استودیو CD Projekt بار دیگر به‌سراغ The Witcher‌ و دنیای جادویی آن خواهند رفت؟ کونارد تومازکیویچ (Konrad Tomaszkiewicz) کارگردان بازی The Witcher 3 امیدوار است که این اتفاق روزی رخ دهد! 

تومازکیویچ در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده که عاشق داستان و دنیای The Witcher‌ است و تجربه دوازده ساله کار بر روی مجموعه The Witcher خاطرات بسیاری را برای او به‌همراه داشته است. او امیدوار است که پس از اتمام ساخت بازی Cyberpunk 2077 امکان بازگشت به دنیای The Witcher وجود داشته باشد، اما هنوز برنامه‌ مشخصی برای این موضوع وجود ندارد و هیچ تصمیمی مبنی بر ادامه ساخت یک بازی جدید بر اساس دنیای جادوگران در دست کار قرار نگرفته است.
با توجه به این‌که بارها تاکید شده که داستان گرالت به ‌عنوان شخصیت اصلی سه بازی اول، به‌پایان رسیده، شاید بتوان امیدوار بود که داستان بازی بعدی مجموعه با شخصیت‌های جدیدی شکل بگیرد. مارچین ایوینسکی (Marcin Iwinski) رییس CD Projekt RED در یکی از اظهارنظرهای پیشین خود این موضوع را اعلام کرده بود و در مورد پتانسیل‌ها و بزرگی دنیای The Witcher‌ سخن گفته بود. سخنانی که تا حدود زیادی می‌تواند تاییدی بر امکان وجود شخصیت‌های جدید برای بازی بعدی The Witcher باشد.
بازی Cyberpunk 2077 هنوز هیچ تاریخ رسمی برای انتشار ندارد و به جز تریلری که در سال 2012 از آن منتشر شد، چیز زیادی از آن نمی‌دانیم. اظهارنظرهایی که اعضای استودیو CD Projekt در مورد این بازی داشته‌اند، خبر از بزرگ‌تر شدن آن نسبت به The Witcher 3 و تفاوت‌های عمده آن می‌دهد. اما این احتمال وجود دارد که در بازه زمانی بین 2017 تا 2021 شاهد انتشار این بازی نیز باشیم. 
از طرفی DLC پایانی بازی The Witcher 3 با نام Blood and Wine به‌زودی منتشر می‌شود و چیزی حدود 30 ساعت گیم‌پلی را برای طرفدارها به ارمغان خواهد آورد تا یک دل سیر با گرالت به ماجراجویی بپردازند و برای آخرین بار از The Witcher 3 لذت ببرند. جالب است بدانید که قرار است فیلمی بر اساس دنیای The Witcher با همکاری تهیه‌کنندگان فیلم The Mummy ساخته شود که به‌نظر می‌رسد اعضای CD Projekt نقشی در تولید آن نخواهند داشت. احتمال دارد این فیلم در سال 2017 اکران شود، اما هنوز هیچ اطلاعاتی از بازیگران، کارگردان و حتی داستان آن منتشر نشده است.

منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر