ساعت هوشمند وان پلاس، قرار بود چه کارایی داشته باشد؟

ساعت هوشمند وان پلاس، قرار بود چه کارایی داشته باشد؟
چندی پیش مشخص شد که شرکت چینی و نوظهور وان‌پلاس، تصمیم داشته تا ساعت هوشمند خود را روانه بازار کند؛ پروژه‌ای که هرگز موفق نشد به یک محصول نهایی تبدیل شود. اکنون، مدیرعامل این مجموعه، تصویری از اسکچ‌های اولیه این ساعت را منتشر کرده است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پیش از اینکه مشخص شود شرکت وان‌پلاس (OnePlus) تصمیم دارد به صورت تمام‌وقت تمرکز خود را روی گوشی‌های هوشمند قرار بدهد، صحبت‌هایی از کار کردن روی یک ساعت هوشمند توسط این شرکت مطرح شده بود. اکنون به نظر می‌رسد گجت پوشیدنی وان‌واچ (OneWatch)، حتی مراحل طراحی اولیه را نیز گذرانده بود، اما هرگز به تولید عمومی نرسید؛ چراکه شرکت وان‌پلاس عقیده داشت که گوشی‌های هوشمند این شرکت، شانس بیشتری برای موفقیت در بازار خواهند داشت.وجود چنین محصولی از سوی شرکت وان‌پلاس، در سال 2014 با فاش شدن یک اسکچ اولیه و همچنین صفحه‌ای در وب‌سایت این شرکت مشخص شد. در آن گزارش، یک ساعت با صفحه‌ای گرد مشاهده می‌کردیم که طراحی آن، به شما اجازه می‌داد تا بند‌های آن را به راحتی تعویض کنید. بعد از فاش شدن این اطلاعات در سال 2014، دیگر از این دستگاه هیچ جزئیاتی را مشاهده نکردیم. اکنون، Carl Pei، مدیرعامل شرکت OnePlus، اسکچی از این محصول منتشر کرده است. گرچه این اسکچ با نمونه‌ای که پیش از این دیده بودیم یکسان نیست، اما محصول مشابهی را به نمایش می‌گذارد.

ساعت وان‌واچ – یا هر اسم دیگری که دارد – از یک صفحه‌نمایش گرد استفاده می‌کند که به ساعت هوشمند موتو 360 شباهت دارد. به نظر می‌رسد این ساعت، از یک مکانیزم نوآورانه برای جداکردن بخش دایره‌ای ساعت استفاده می‌کند؛ مکانیزمی که به وسیله آن، می‌توانید قسمت دایره‌ای را از بخش فلزی دستگاه و بند آن جدا کنید. این محصول، می‌توانست با استفاده از این مکانیزم و ایده‌‌ای که پشت آن قرار دارد، فروش خوبی داشته باشد. اگرچه اپل نیز با عرضه اپل واچ، تقریبا به ایده مشابهی دست پیدا کرد و مکانیزم تعویض بند خود را در اختیار افراد گذاشت.


منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر