ساعت هوشمند وان پلاس که هیچوقت به بازار عرضه نشد

ساعت هوشمند وان پلاس که هیچوقت به بازار عرضه نشد
شرکت موبایل سازی وان پلاس به سرعت در حال پیشرفت در بازار گوشی‌های هوشمند است و بازار ساعت‌های هوشمند هم بسیار پررونق. اما چرا تا کنون هیچ فعالیتی از وان پلاس در زمینه ساخت ساعت‌های هوشمند ندیدیم؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کمپانی چینی وان پلاس به سرعت خود را به عنوان سازنده‌ی گوشی‌های هوشمندی که قابل رقابت با پرچمداران بازار موبایل هستند اما قیمت کمتری دارند، معرفی کرده است. همچنین این کمپانی به دلیل استفاده از تاکتیک‌های بازاریابی عجیبی که بعضا باعث آبروریزی نیز شده، شهرت دارد. در هر صورت باید موفقیت چشمگیر این کمپانی در چند سال اخیر و هوشیاری‌اش در استفاده از بازار قدردانی کرد.

حتما برای شما هم سوال شده است که چرا وان پلاس تا کنون ساعت هوشمند نساخته است، به هر حال، دیگر شرکت‌های سازنده موبایل، همگی در این بازار فعال هستند. اما ظاهرا، وان پلاس در این عرصه هم فعال بوده است.پیتر لائو (Peter Lau)، مدیرعامل وان پلاس، در گفتگو با وال استریت ژورنال اذعان کرد که وان پلاس در حقیقت یک ساعت هوشمند طراحی کرده است اما این کمپانی تصمیم گرفت که این پروژه را کنار بگذارد و بر زنده ماندن در بازار موبایل تمرکز کند.

هرچند شرکت‌های زیادی در عرصه ساخت ساعت‌های هوشمند فعال هستند، اما همه آنها موفق نبوده‌اند. شاید شرکت‌های بزرگ بتوانند ضرر ناشی از یک یا دو محصول را تحمل کنند، اما سرنوشت شرکت نوپایی چون وان پلاس در همین شکست‌ها و موفقیت‌ها است.

شاید به همین دلیل پیتر لائو و همکاران تصیم گرفتند که ساخت ساعت هوشمند را کنار بگذارند. البته در آینده حتما نام وان پلاس را نیز در این زمینه خواهیم شنید، اما می‌دانیم که این اتفاق به این زودی‌ها نخواهد افتاد.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر