سامسونگ بر ضد آب بودن گلکسی S7 اکتیو تأکید دارد

سامسونگ بر ضد آب بودن گلکسی S7 اکتیو تأکید دارد
هفته گذشته، گزارش شد که دو واحد از گوشی سامسونگ گلکسی S7 اکتیو که برای نقد و بررسی به وبسایت Consumer Reports فرستاده شده بودند، در آزمایشات مقاومت در برابر آب، دچار آسیب شده‌اند و کار افتاده‌اند. اما سامسونگ هنوز هم تأکید دارد که این مدل، در برابر آب مقاوم است. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
هفته گذشته، وبسایت Consumer Reports اعلام کرد که نمی‌تواند گوشی سامسونگ گلکسی S7 اکتیو را ارزیابی کند زیرا این گوشی هوشمند، در آزمایشات مقاومت در برابر آب، شکست خورده است. در حالی که این گوشی مانند دو گوشی دیگر سری S7، گلکسی S7 و گلکسی S7 اج، دارای گواهی IP68 است که به معنای ضد آب بودن این گوشی‌هاست و هر دو گوشی نیز توسط Consumer Reports آزمایش شده و ضد آب بودن آن‌ها تأیید شده است.

در راهنمای کاربران گوشی گلکسی S7 اکتیو آمده است که این گوشی می‌تواند تا عمق یک و نیم متری و به مدت 30 دقیقه در آب بماند، بدون اینکه دچار کوچک‌ترین مشکلی شود. وبسایت Consumer Reports گزارش داده که هر دو گوشی آزمایش شده توسط آن‌ها، در عمقی کمتر از 1.5 متر قرار داشتند و پس از سی دقیقه، هر دو دچار مشکل در نمایشگر و دکمه‌ها بودند و به وضوح می‌توان دید که آب به گوشی نفوذ کرده است.البته، سامسونگ در دفترچه راهنمای این گوشی ذکر کرده: «با وجود داشتن گواهی IP68، گوشی شما تحت هیچ شرایطی در برابر آب، رسوخ ناپذیر نیست.» به نظر می‌رسد که سامسونگ با ذکر این عبارت به گونه‌ای از بار مسئولیت، شانه خالی کرده است. البته، سامسونگ پس از این اتفاقات اعلام کرده است که گلکسی S7 اکتیو، آزمایشات مربوط را با موفقیت پشت سر گذارنده و توانسته گواهی IP68 را با شایستگی تصاحب کند. این کمپانی همچنین اعلام کرد که هر واحد از این مدل را که تحت شرایط گارانتی دچار آسیب‌های ناشی از آب شود، تعویض خواهد کرد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر