سامسونگ در تلاش برای جبران: 500 هزار دستگاه Note 7 در آمریکا تعویض شده اند.

سامسونگ در تلاش برای جبران: 500 هزار دستگاه Note 7 در آمریکا تعویض شده اند.
نیمی از گوشی‌های معیوب Galaxy Note 7 سامسونگ که احتمال بروز مشکل در باتری هایشان وجود داشته، با گوشی‌های سالم تعویض شده است.
  • جدیدترین بازی ها
تنها 2 روز بعدازاینکه سامسونگ 500 هزار دستگاه Note 7 بدون ایراد را برای فروشندگان آمریکا ارسال کرد تا با 1 میلیون گوشی معیوب فروخته‌شده جایگزین شود، این کمپانی اعلام کرد که نیمی از دارندگان Note 7 معیوب، دستگاهشان با یک دستگاه سالم تعویض شده است.


جالب اینکه باوجود بحران به وجود آمده، هنوز از وفاداری و اعتماد بسیاری از کاربران گوشی‌های سامسونگ کاسته نشده. بر طبق گزارش سامسونگ، 90 درصد از کسانی که Note 7 معیوب خود را به سامسونگ پس داده اند، ترجیح داده اند به جای پس گرفتن مبلغ یا خریدن محصولی دیگر، یک دستگاه نوت 7 سالم را از سامسونگ تحویل بگیرند. سامسونگ به مشتریان خود اطمینان داده که گوشی‌های جدید همگی نو هستند و باتری آنها توسط کمپانی دیگری ساخته شده و مشکلی ندارد.

هنوز هم با این حال سامسونگ تنها نیمی از راه تعویض گوشی‌های معیوب را پیموده، و هنوز حدود 500 هزار Galaxy Note 7 با باتری ای که هر لحظه امکان انفجار دارد در دستان مشتریان این کمپانی در آمریکا وجود دارد. بنابراین شاید هنوز هم نتوان پایان رسمی این جنجال را برای سامسونگ اعلام کرد.

منبع: cnet
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر