سامسونگ چند درصد از بازار جهانی گوشی را در اختیار دارد؟

سامسونگ چند درصد از بازار جهانی گوشی را در اختیار دارد؟
بر هیچ‌کس پوشیده نیست که در زمینه گوشی‌های اندروید، سامسونگ احتمالا یکی از بهترین برندهای شناخته‌شده است. اکنون آمار جدیدی منتشر شده است که درصد دقیقا سهم سامسونگ، از بازار جهانی موبایل را نشان می‌دهد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
همه ما می‌دانیم که در زمینه گوشی‌های اندروید، سامسونگ احتمالا یکی از بهترین برندهای شناخته‌شده است. محصولات این شرکت، موردتوجه همه گروه‌های سنی و هر سلیقه‌ای است. چه به دنبال یک گوشی ارزان‌قیمت باشید یا پیشرفته‌ترین گوشی بازار را بخواهید، سامسونگ یکی از گزینه‌های پیش روی شماست.

پس تعجب‌آور نیست که ببینیم سامسونگ، بیشترین سهم را در بازار گوشی‌های هوشمند در اختیار دارد. درواقع، سامسونگ مدت زیادی است که بازار را در اختیار گرفته و اگر فکر می‌کنید اپل به‌زودی از سامسونگ پیشی می‌گیرد، کمی ناامید خواهید شد. بنا بر آمار و ارقام، سامسونگ 23.2 درصد از بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد؛ در حالی که سهم اپل، تنها 14.8 درصد است.البته هر دو کمپانی، در سال گذشته شاهد افت سهم خود بوده‌اند. سامسونگ از 24.1 درصد به 23.2 سقوط کرده که میزان قابل‌توجهی نیست اما در سوی دیگر، سهم اپل از 17.9 درصد به 14.8 درصد کاهش پیدا کرده که باعث افزایش اختلاف بین این دو کمپانی شده است. پس از گزارش اپل، مبنی بر کاهش فروش گوشی‌های آیفون، برای اولین بار در تاریخ، چنین اتفاقی قابل پیش‌بینی بود. افت فروش اپل، این فرصت را به دیگر موبایل سازان چینی، مانند هوآوی (Huawei)، اوپو (Oppo) و شیائومی (Xiaomi) داده تا به اپل برسند.

سهم هواوی در بازار از 5.4 به 8.3 درصد رسیده و سهم اوپو با رشدی بیشتر از دو برابر از 2 به 4.6 درصد افزایش یافته است، در حالی که سهم هوآوی از 4.4 به 4.3 درصد تنزل پیدا کرد..

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر