ساندکلاد از سرویس جدید خود رونمایی کرد

ساندکلاد از سرویس جدید خود رونمایی کرد
احتمالا تا به حال از سرویس موسیقی SoundCloud استفاده کردید یا حداقل نام آن را شنیده‌اید، SoundCloud یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های موسیقی است. حالا این سرویس به صورت رسمی خبر از راه‌اندازی سرویس استریم پولی موسیقی خود داد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
SoundCloud ساعاتی پیش از آغاز سرویس استریم موسیقی با اشتراک پولی خود موسوم به SoundCloud Go خبر داد. سرویس استریم پولی مذکور به مشترکین اجازه دسترسی به آلبوم‌هایی از مهم‌ترین لیبل‌های موسیقی مانند Universal، Warner و Sony خواهد داد.

البته قرار نیست تغییری در تجربه سرویس رایگان SoundCloud میلیون‌ها کاربر عادی پیدا شود، کاربرانی که تمایل دارند می‌توانند با پرداخت 10 دلار در ماه مشترک سرویس پولی SoundCloud Go باشند. استریم پولی SoundCloud درست مانند اشتراک پولی سرویس‌های مشابه مانند Spotify کار می‌کند.SoundCloud Go از امروز در ایالات متحده عرضه می‌شود و تا پایان سال در سایر مناطق نیز قابل دسترسی خواهد بود. مشترکین می‌توانند به تمام آهنگ‌های هنرمندان از لیبل‌‌‌های بزرگ و مستقل دسترسی داشته باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای 30 روز به صورت رایگان استفاده کنند و در صورت تمایل هزینه 10 دلاری ماهانه را پرداخت کنند. کاربران SoundCloud Go می‌توانند به صورت آفلاین به آهنگ‌های موردعلاقه خود گوش دهند و هیچگونه تبلیغات یا توقفی در استریم این سرویس ایجاد نمی‌شود.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر