سرعت اینترنت خود را با موتور گوگل اندازه گیری کنید

سرعت اینترنت خود را با موتور گوگل اندازه گیری کنید
موتور جستجوی گوگل، یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای گوگل است که در کنار کار جستجوی محتوای اینترنتی، امکانات دیگری نیز دارد. اکنون، به نظر می‌رسد با استفاده از این موتور جستجو، می‌توانید سرعت اینترنت خود را نیز مشخص کنید.
  • جدیدترین بازی ها
درحالی که موتورهای جستجو تنها برای بررسی و نمایش محتوای اینترنتی ساخته شده‌اند، موتور جستجوی گوگل امکاناتی فراتر از یک جستجوی ساده را برای کاربران خود فراهم می‌کند. از حل کردن مسائل ساده ریاضی گرفته، تا معنی کردن لغات، ترجمه کلمات و حتی اعلام آب و هوا یا زمان، موتور جستجوی گوگل تقریبا هرکاری را انجام می‌دهد.

اکنون به نظر می‌رسد گوگل درحال آزمایش راهی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق موتور جستجو، سرعت اینترنت خود را بررسی کنند. این ویژگی، که توسط دکتر Pete Meyers کشف شده است، به شما اجازه می‌دهد تا با نوشتن عبارت Check internet speed (بررسی سرعت اینترنت) در موتور جستجوی گوگل، سرعت خود را با ابزار جدید گوگل بررسی کنید. البته همان‌طور که دکتر Meyers نیز می‌گوید، این ویژگی هنوز برای تمام افراد در دسترس نیست.به نظر می‌رسد دلیل عدم عرضه عمومی این ویژگی، گذراندن مراحل آزمایشی آن در گوگل باشد. اما اگر این ویژگی جدید را حقیقی بدانیم، باید گفت کاربران راه بسیار ساده‌تری برای بررسی سرعت اینترنت خود خواهند داشت. پس اگر بخواهیم سرعت و جزئیات دقیق اینترنت خود را بدانیم، دیگر نیازی نیست تا به وب‌سایت‌های مخصوص این کار مراجعه کنیم.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر