سرورهای بازی No Man's Sky ری استارت شد

سرورهای بازی No Man's Sky ری استارت شد
در فاصله تنها دو روز به انتشار رسمی بازی No Man’s Sky سرورهای بازی به‌وسیله استودیو Hello Games راه‌اندازی مجدد شد. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بازی No Man’s Sky پس فردا بصورت رسمی منتشر می‌شود و بازیکنان می‌توانند پس از مدت‌ها انتظار به تجربه آن بپردازند. استودیو Hello Games امروز در اقدامی از پیش تعیین شده، سرورهای بازی را راه‌اندازی مجدد (Restart) کرد. به گفته هر دنهولم برنامه نویس ارشد استودیو Hello Games، این اقدام به دلیل شروع تجربه‌ای یکسان برای تمام بازیکنان در روز اول صورت گرفته است. 

پیش از عرضه رسمی بازی، مسلما افرادی موفق به تجربه بازی شده‌اند و حتی در خبرها داشتیم که یکی از اعضای تیم وبسایت کوتاکو، نام این وبسایت را روی یکی از سیاره‌های بازی گذاشته است. اقدامات مشابه دیگری نیز در بازی انجام شده است. با اینکه این اتفاقات لطمه‌ای به تجربه بازیکنانی که از شروع انتشار رسمی بازی اقدام به خریداری ان می‌کنند وارد نخواهد کرد، اما این تصمیم از مدت‌ها قبل گرفته شده تا همه بازیکنان از ابتدا شرایطی یکسان داشته باشند. تمام بازیکنانی که بازی را پیش از موعد تجربه کرده‌اند نیز، باید از ابتدا بازی را آغاز کنند. اما هنوز مشخص نیست که بازیکنانی که بصورت آفلاین بازی را تجربه کرده‌اند می‌توانند بازی را ادامه دهند یا خیر!

بازی No Man’s Sky بازیکنان را مجبور به استفاده از اینترنت و یا سرویس پلی‌استیشن پلاس نخواهد کرد. تنها امکانی که پس از اتصال به سرورهای بازی اتفاق می‌افتد، امکان نام‌گذاری سیاره‌ها و به اشتراک گذاری اکتشافات خواهد بود. در هر صورت بازی No Man’s Sky با حواشی بسیار و تاخیرهای فراوان، پس فردا بصورت رسمی برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای شناخت بهتر بازی No Man’s Sky پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش این بازی از نقدستان را مطالعه کنید. 

منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر