سرویس منحصر به فرد Bitcoin Bubble Burster برای آگاهی از زمان مناسب خرید یا فروش بیت کوین!

سرویس منحصر به فرد Bitcoin Bubble Burster برای آگاهی از زمان مناسب خرید یا فروش بیت کوین!
کاربران زیادی، بیت کوین را نظیر دیگر ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده به عنوان گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنند اما این کاربران همیشه استرس دارند تا نکند حباب بیت‌کوین ترکیده و ارزش سرمایه آن‌ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند.
  • جدیدترین بازی ها
افرادی که سرمایه‌گذاری آنلاین روی ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده نظیر بیت‌کوین انجام می‌دهند خواب را بر چشمان خود حرام می‌کنند. این افراد همواره با این استرس دست و پنجه نرم می‌کنند که نکند ارزش سرمایه آن‌ها به مقدار سطح پایین برسد و ارزشش را از دست بدهد. از طرف دیگر، ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده و علی‌الخصوص، بیت‌کوین، ذات کاملا پیش‌بینی نشده‌ای دارند. این ارزها در مدت یک ثانیه به اوج می‌رسند و در ثانیه‌ای دیگر با سقوط ارزش مواجه می‌شوند. 
به منظور آگاه‌سازی کاربران و جلوگیری از ایجاد شوک‌های اینچنینی، Bitcoin Bubble Burster به عنوان استارت‌آپی تازه راه‌اندازی شده قصد دارد به شما اعلام کند که چه زمانی کاهش ارزش بیت‌کوین به وقوع می‌پیوندد. این استارت‌آپ از الگوریتم‌های هوش مصنوعی استفاده کرده تا این پیش‌بینی‌ها را انجام دهد. این استارت‌‌آپ نه تنها به شما وقوع افت ناگهانی را هشدار می‌دهد بلکه انتظار برای افزایش یا کاهش ارزش بیت‌کوین را به صورت اعدادی با دقت بالا اعلام می‌کند. 

با توجه به اینکه در سال جاری میلادی افت و خیزهای فراوانی را در ارزش بیت‌کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتالی رمزگذاری شده شاهد بوده‌ایم، ارائه چین آمار و ارقامی، جالب توجه خواهد بود. حتی کاربرانی که از بیرون، شرایط بازار را کنترل می‌کنند می‌توانند با این راهکار، حسابی سرگرم شوند. البته برای کاربرانی که سرمایه‌گذاری گسترده‌ای روی این ارز دیجیتالی رمزگذاری شده انجام داده‌اند، بهره‌مندی از چنین راهکاری، حیاتی خواهد بود. 
Bitcoin Bubble Bursterعلاوه بر راهکار یادشده، پلتفرم شبکه اجتماعی ویژه‌ای را راه‌اندازی کرده که اعداد و ارقام یا حتی گزارش‌های لحظه‌ای مربوط به بیت کوین را به شما اعلام می‌کند. به عنوان نمونه می‌توانید متوجه شوید که اخبار مربوط به ممنوعیت استفاده از این ارز دیجیتالی در کشورهای مختلف، خرید و فروش یا به روزرسانی‌های دیگر، روی ارزش کلی بیت‌کوین تاثیر می‌گذارند. از آنجایی که این پلتفرم برپایه هوش مصنوعی توسعه یافته است طبیعی است که نتایج ارائه شده، دقت صد درصدی ندارند اما با دقت سطح بالایی ارائه می‌شوند. نکته قابل توجه اینکه با استفاده از سیستم یادگیری ماشینی، نتایج ارائه شده، با الگوبرداری از داده‌های تاریخچه‌ای بهبود پیدا کرده و شاهد پیش‌بینی بهتر و ارائه خروجی‌هایی با دقت بالاتر خواهیم بود. 

در حال حاضر راهکارها و سرویس‌های مختلفی وجود دارند که کاربران را از قیمت بیت‌کوین، ارزش معاملات و تاریخچه خرید و فروش آگاه می‌کنند. با وجود این، Bitcoin Bubble Burster بر همه آن‌ها برتری دارد زیرا این راهکار، با تحلیل داده‌ها، نگاهی منحصر به فرد در خصوص آینده ارائه می دهد و این امر را با استفاده از تحلیل شرایط فعلی بازار عملی می‌کند. در صورتی که این استارت‌آپ بتواند عملکرد سطح بالای خود را به اثبات برساند، مطمئنا به راهکاری جذاب برای سرمایه گذاران حرفه‌ای و حتی کاربران تازه وارد به دنیای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی رمزگذاری شده تبدیل خواهد شد. به این ترتیب، تمامی کاربران یادشده می‌توانند با تصمیم گیری هوشمندانه، خرید یا فروش پر سودی را به ثبت برسانند. 

منبع: https://bitcoinbubbleburst.github.io/
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر