سرویس Gmail بروزرسانی می‌شود: تغییر طراحی با امکان ارسال ایمیل‌هایی با تاریخ انقضا

سرویس Gmail بروزرسانی می‌شود: تغییر طراحی با امکان ارسال ایمیل‌هایی با تاریخ انقضا
کاربران سرویس جی‌میل گوگل به زودی بروزرسانی قابل توجهی را برای این سرویس شاهد خواهند بود. در این راستا گوگل هم تایید کرده که در حال بازطراحی المان‌های مختلف این سرویس است.
  • جدیدترین بازی ها
سرویس ایمیل محبوب جی‌میل به زودی بروزرسانی ویژه‌ای را برای اضافه شدن قابلیت‌های جدید و بازطراحی المان‌های ظاهری، دریافت خواهد کرد. 
این بروزرسانی قرار است طراحی تمیز‌تر و بدون پیچیدگی را برای کاربران به همراه آورد. علاوه بر این، شاهد اضافه شدن گزینه‌هایی نظیر Smart Reply خواهیم بود که امکان انتخاب سه گزینه از میان پاسخ‌های خودکار را برپایه آنچه در پیام اصلی وجود دارد فراهم می‌کنند. علاوه بر این، امکان مشخص کردن زمانی برای حذف پیام‌های ارسال شده توسط کاربر، از صندوق ورودی دریافت کننده ایمیل نیز فراهم خواهد شد. 

در حال حاضر زمان دقیقی برای راه‌اندازی این سرویس جدید اعلام نشده اما نماینده گوگل در گفتگو با وب‌سایت TheVerge اعلام کرده تمرکز تیم متخصصان این شرکت روی آماده‌سازی بروزرسانی چشمگیر برای سرویس جی‌میل است. 
همان‌طور که در خصوص سرویس‌های دیگر شاهد هستیم، جی‌میل نیز با اتخاذ سیاست‌های متفاوت قصد دارد خدمات مدرن را پیش روی 1.2 میلیارد کاربر این سرویس در سراسر جهان قرار دهد. در جدیدترین بروزرسانی این سرویس، امکان ارسال ضمیمه‌هایی تا حجم 50 مگابایت فراهم شد. این بروزرسانی امکان ارسال محتویاتی با حجم بالاتر را برای کاربران فراهم کرده است. 

منبع: express.co.uk
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر