سرویس Google Photos اکنون بیش از 13.7 پتابایت تصویر دارد

سرویس Google Photos اکنون بیش از 13.7 پتابایت تصویر دارد
سال گذشته، سرویس Google Photos به گوشی‌های هوشمند اندروید آمد و Picasa را بازنشسته کرد و بسیار هم در این امر موفق بود. اکنون یک سال از عمر این سرویس گذشته و گوگل به همین مناسبت نگاهی اجمالی به عملکرد آن انداخته است. با ما همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
سرویس Google Photos به تازگی یک ساله شده و گوگل به همین مناسبت نگاهی به یک سال فعالیت آن انداخته است. به گزارش گوگل، هر ماهه، 200 میلیون کاربر از این سرویس استفاده می‌کنند و دستیار خودکار این برنامه بیش از 1.6 میلیارد انیمیشن، کولاژ و فیلم برای سرگرم کردن کاربران تولید کرده است. رقم بزرگ‌تری می‌خواهید؟ تا کنون بیش از 13.7 پتابایت عکس در Google Photos ذخیره شده که می‌تواند فضای بسیار زیادی را در گوشی‌های همراه کاربران اشغال کند.13.7 پتابایت رقم بسیار بالایی است. برای درک این حجم داده، بیایید و 182.2 سال ویدیو با کیفیت HD یا 800هزار فیلم بلند مدت را تصور کنید.

در حالی که گوگل با اعلام تولد سرویس خود توجه ما را جلب کرده است، چندین نکته‌ی مفید درباره سرویس خود را نیز ذکر می‌کند. شما نه تنها می‌توانید با استفاده از اسامی جستجو کنید، بلکه می‌توانید نتایج را به عکس‌هایی که شامل دو فرد مدنظر شما می‌شوند، محدود کنید. همچنین امکاناتی نظیر جستجو با شکلک‌ها، انتخاب فولدری در دستگاهتان برای سینک خودکار و ساخت آلبوم‌های مشترک، از جمله ویژگی‌های جدید این سرویس است که در یک سالگی آن معرفی شده است.

منبع: Android Authority
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر