سری جدید TopGear یک برنامه ی جانبی با نام ExtraGear خواهد داشت

سری جدید TopGear یک برنامه ی جانبی با نام ExtraGear خواهد داشت
با نزدیک تر شدن تاریخ پخش سری جدید TopGear از شبکه ی بی بی سی به نظر می رسد این شبکه از ایده ی AMC در مورد سریال Walking Dead استفاده کرده و یک برنامه ی جانبی نیز برای TopGear تدارک دیده اند.
  • جدیدترین بازی ها
نام این برنامه ی جدید ExtraGear خواهد بود و 30 دقیقه زمان خواهد داشت. در این برنامه نگاهی عمیق تر و دقیق تر به محبوب ترین برنامه ی خودرویی جهان به بینندگان ارائه می شود.
در حالیکه برنامه ی Talking Dead شبکه ی AMC بیشتر حالت محاوره ای دارد، به نظر می رسد که ExtraGear سعی خواهد کرد تاکید بیشتری بر روی پشت صحنه و اتفاقات آن داشته باشد. مجری این برنامه ی جدید Rory Reid ، عضو جدید تاپ گیر خواهد بود.

او در مصاحبه با سایت TopGear بیان کرده که طرفداران تاپ گیر از جدی ترین و وفادارترین طرفداران هستند و با ساخت این برنامه تصمیم دارند آنها را به پشت پرده ی ساخت TopGear ببرند.
به نظر نقشه ی خوبی است، زیرا اگر باز هم بخواهیم AMC  را ملاک قرار دهیم، Talking Dead به عنوان برنامه ی جانبی Walking Dead موفقیت چشمگیری داشته و در اپیزودهای انتهای فصل تا 13میلیون بیننده را به خود جذب کرده است. سری جدید تاپ گیر طبق معمول گذشته در انگلستان از BBC 2  پخش خواهد شد، ولی پخش ExtraGear به عهده ی BBC 3 گذاشته شده است. در آمریکا نیز سری جدید تاپ گیر از شبکه ی BBC America پخش می شود.

منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر