سهام اچ‌تی‌سی رشدی 20 درصدی داشته است

سهام اچ‌تی‌سی رشدی 20 درصدی داشته است
شرکت اچ‌تی‌سی توانسته با فروش محصولی جدید در بازار، رشدی 20 درصدی در سهام خود را مشاهده کند. این سود دقیقا به چه اندازه است؟ افزایش آن برای اچ‌تی‌سی دقیقا به چه معنی خواهد بود؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ممکن است این موضوع کمی عجیب باشد، اما اچ‌تی‌سی درحالی که از وضعیت آن‌چنان خوبی بهره نمی‌برد، توانسته رشد 21 درصدی در سود خود را مشاهده کند.

در روز جمعه، سهام اچ‌تی‌سی توانست رشدی 9.75 درصدی را به خود ببیند. دوشنبه، بار دیگر سهام این شرکت رشدی 10 درصدی داشت. اما مرکز معاملات تایوان به دلیل عبور رشد سهم از این میزان، مجبور به متوقف کردن فروش تا روز بعدی شد. درحال حاضر هر سهم از شرکت اچ‌تی‌سی با قیمت 99 دلار فروخته می‌شود؛ رقمی که بالاترین میزان از ماه ژوئن سال 2015 است.

اما این گزارش یک نکته جالب دیگر نیز با خود به همراه دارد. در روز جمعه، اچ‌تی‌سی اعلام کرد که سود آن‌ها در ماه فوریه، کم‌ترین میزان سود این شرکت در تاریخ امروزی است. اما این موضوع باعث نشد تا رشد ذکر شده در این روز، کمی کاهش بیابد.درحالی که بسیاری از ما اچ‌تی‌سی را به عنوان یک تولیدکننده در زمینه گوشی‌های هوشمند می‌شناسیم، به نظر می‌رسد این شرکت درحال سرمایه گذاری زیاد بر روی گجت‌های پوشیدنی واقعیت مجازی است. احتمالا بازگشت اعتماد سرمایه گذاران به اچ‌تی‌سی و سیاست‌های جدید‌ آن‌ها، به دلیل پیش فروش بی‌سابقه هدست واقعیت مجازی وایو است. در این گزارش اعلام شده بود که تنها در 10 دقیقه اول، تعداد 15 هزار از این هدست خریداری شد.

گرچه رشد فعلی می‌تواند به نفع اچ‌تی‌سی باشد، اما اگر این شرکت قصد دارد تا کاملا خود را از شرایط فعلی نجات بدهد، باید پرچمداری مناسب و مورد پسند را در اختیار کاربران بگذارد؛ چرا که یک حرکت اشتباه دیگر در صنعت موبایل از سوی اچ‌تی‌سی، می‌تواند میخی دیگر بر تابوت «فعالیت آن‌ها در صنعت گوشی‌های هوشمند» باشد.

منبع: BuzzFeed
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر