سه مدل جدید آیپد در سال 2017 به بازار خواهند آمد

سه مدل جدید آیپد در سال 2017 به بازار خواهند آمد
کو مینگ چی، در گزارشی درباره برنامه اپل برای آیپد، به سه مدل جدید این تبلت اشاره کرده است، اما حرفی از آیپد مینی به میان نیاورده است. آیا شاهد پایان کار تبلت 7.9 اینچی اپل هستیم؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بنا به گزارشات، اپل سه مدل جدید آیپد برای سال 2017 در نظر گرفته است. یکی از این دستگاه‌های، مدل 10.5 اینچی آیپد پرو بوده و یکی دیگر نیز یک مدل ارزان قیمت 9.7 اینچی خواهد بود. کو مینگ چی (Ming-Chi Kou) تحلیلگر مسائل اپل در گفتگو با وبسایت MacRumors این اخبار را گزارش داده است. آقای کو همچنین مدعی است که آیپد در سال 2018 تغییرات اساسی و انقلابی خواهد داشت و احتمالا دارای یک نمایشگر انعطاف پذیر آمولد خواهد بود.

آقای کو درباره مدل‌های 2017 آیپد می‌گوید:
انتظار می‌رود که سه مدل جدید آیپد (آیپد پرو 2 با نمایشگر 12.9 اینچی، آیپد پرو با نمایشگر 10.5 اینچی و مدل ارزان قیمت آیپد با نمایشگر 9.7 اینچی) در سال 2017 به بازار عرضه شوند اما عرضه این سه مدل باعث افزایش فروش محصولات نخواهد شد. انتظار می‌رود که فروش آیپد در سال آینده، 10 تا 20 درصد افت داشته باشد. اگر آیپد در مدل‌های بزرگ‌تری، مانند 10.5 اینچ عرضه شود، انتظار موفقیت بالایی از آن در بازارهای تجاری و آموزشی می‌رود.
در نتیجه، انتظار داریم که اپل یک مدل 10.5 اینچی آیپد پرو را در سال 2017 عرضه کند. همچنین پیش‌بینی می‌شود که مدل 12.9 اینچی آیپد پرو 2 و 10.5 اینچی آیپد پرو دارای پردازنده A10X باشند و کمپانی TSMC با استفاده از تکنولوژی پردازش 10 نانومتری آن را خواهد ساخت. احتمالا مدل 9.7 اینچی دارای یک پردازنده A9X خواهد بود که آن هم توسط TSMC ساخته خواهد شد.
ساخت یک مدل 10.5 اینچی آیپد پرو برای بازار تجاری و آموزشی منطقی به نظر می‌رسد. در حالی که فروش محصولات اپل در کل افت داشته، اما شرکت‌های تجاری و دولت‌ها تقاضای زیادی برای این محصول ارائه می‌کنند. فرانک گیله، تحلیل‌گر دنیای موبایل به نشریه نیویورک تایمز گفت: «اپل در بازار مخصوص شرکت‌های تجاری عملکرد بهتری نسبت به بازار عمومی دارد.»

شایان ذکر است که آقای کو در گزارش خود اشاره‌ای به مدل 7.9 اینچی آیپد مینی کرده است. آیا دلیل این امر، از دور خارج شدن این محصول توسط اپل است؟آقای کو درباره برنامه اپل برای سال 2018 اظهار کرده است که این کمپانی، برنامه‌ای مفصل برای آیپد در نظر دارد و تصمیم دارد تا با اعمال تغییرات اساسی در طراحی این محصول و به کار بردن پنل‌های آمولد، آن را متحول کند. انتظار می‌رود که این تغییرات باعث افزایش فروش آیپد شود.
منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر