سوبارو ایمپرزای جدید در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد

سوبارو ایمپرزای جدید در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد
در قلب ایمپرزای جدید سوبارو پلتفرم جهانی جدید این شرکت جای گرفته است. سوبارو برای شرح دادن این پلتفرم سخن از چابکی به میان آورده که معمولا در خصوص سدان ها و هاچ بک های ارزان قیمت چیزی در موردش نمی شنویم.
  • جدیدترین بازی ها
ساختار کلی فنربندی تغییری نکرده است، مک فرسون در جلو و بازوهای جناغی دوگانه در عقب. ولی سوبارو مدعی است که رول بدنه 50 درصد کاهش یافته و استحکام بدنه 70درصد افزایش یافته است. به این ترتیب مدل جدید ایمپرزا باید عملکرد بسیار بهتری در پیچها از خود نشان دهد و پایه ای برای یک WRX  هیجان انگیز را شکل دهد.

قدرتش نیز افزایش یافته، البته به میزانی بسیار کم. موتور فلت چهار سلیندر و 2 لیتری آن حالا به جای 148 اسب بخار 152 اسب بخار تولید می کند.
مانند مدل فعلی ایمپرزا این مدل جدید نیز با تریم های Base،Premium، Sport و Limited ارائه می شود. مدل Sport برای ما بسیار جالب توجه است، دارای رینگهای 18 اینچی بوده، تنظیمات فنربندی متفاوتی دارد و مجهز به تقسیم تورک فعال است. ولی اگر به راحتی بیشتر اهمیت می دهید باید به سراغ مدل Limited بروید. این نوع که بالاترین سطح تجهیزات را دارد، مجهز به صندلی با تنظیم الکتریکی ، صفحه نمایش لمسی 8 اینچی، استارت دکمه ای، استریوی Harmon/Kardon ، تودوزی چرمی و رینگهای 17 اینچی است.

مدل 2017 ایمپرزا از اواخر سال جاری آماده ی فروش خواهد بود.

منبع: Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر