سونی دعوت‌نامه رویداد MWC را ارسال کرد

سونی دعوت‌نامه رویداد MWC را ارسال کرد
همه ساله در بارسلونا شرکت‌های بزرگ سازنده موبایل در رویداد MWC حضور پیدا می‌کنند تا محصولات جدید خود را برای اولین بار به نمایش بگذارند. در همین راستا شرکت سونی دعوت‌نامه خود را برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در MWC ارسال کرده است.
  • جدیدترین بازی ها
شرکت‌هایی مانند سونی و سامسونگ معمولا برای اولین بار در MWC از محصولات جدید خود پرده‌برداری می‌کنند و امسال نیز از این نظر تفاوتی نخواهد داشت. یکی از اولین مواردی که در دعوت‌نامه سونی برای کنفرانس خبری MWC 2016 به چشم می‌خورد، ساده بودن دعوتنامه است. این شرکت معمولا نکاتی را درباره‌ی محصول احتمالی خود در دعوتنامه پنهان می‌کرد، اما امسال مشخص نیست باید انتظار چه محصولاتی را داشته باشیم.

با‌توجه به این واقعیت که سونی در نمایشگاه IFA سال گذشته از  اکسپریا Z5 رونمایی کرد، هنوز برای معرفی محصولات رده‌بالا جدید زود است؛ پس سونی به ‌احتمال زیاد از گوشی رده‌بالا جدیدی در  MWC‌ رونمایی نمی‌کند. در نتیجه انتظار می‌رود که تمرکز اصلی سونی در کنفرانس امسال روی گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده در کنار دستگاه‌های پوشیدنی باشد.کنفرانس خبری سونی در MWC 2016 )کنگره جهانی موبایل( در تاریخ 3 اسفند و ساعت 11 صبح به وقت تهران در بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود. گفتنی است که نمایشگاه MWC 2016 از 3 تا 6 اسفند برپا خواهد بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر