سونی عرضه دو گوشی جدید سری اکسپریا X را تأیید کرد

سونی عرضه دو گوشی جدید سری اکسپریا X را تأیید کرد
روز گذشته، اون بلس با انتشار عکسی خبر از ساخت گوشی سونی اکسپریا X کمپکت داد. پس از مدتی کوتاه، سونی به این خبر در وبسایت خود واکنش نشان داد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
پس از اینکه اون بلس عکسی از گوشی سونی اکسپریا X کمپکت را در توییتر منتشر کرد، کمپانی سونی در وبسایت خود این گوشی را معرفی کرد و اعلام کرد که به زودی از آن رونمایی خواهد کرد.

عکسی که اون بلس در توییتر تحت عنوان سونی اکسپریا X کمپکت منتشر کرده است

همچنین، ورژن کشور جمهوری چک وبسایت سونی، گوشی سونی اکسپریا XZ را نیز فهرست کرده که پیش از این تحت نام اکسپریا XR معرفی شده بود. ظاهرا سونی در ساخت این دو گوشی، روی قدرت دوربین آن‌ها توجه داشته و احتمالا اولین بار شاهد تکنولوژی پایدارسازی اپتیکال تصویر، در سری اکسپریا خواهیم بود.

رندر گوشی سونی اکسپریا XZ که تحت نام اکسپریا XR توسط اون بلس منتشر شده بود.

با توجه به اینکه مدل‌های کمپکت سری اکسپریا Z دارای نمایشگر زیر 5 اینچ بودند، آیا اکسپریا X کمپکت نیز دارای نمایشگر زیر 5 اینچ خواهد بود؟ همچنین با توجه به اینکه گوشی اکسپریا Z5 کمپکت، گوشی بسیار قدرتمندی بود، آیا می‌توانیم انتظار داشته باشیم که اکسپریا X کمپکت نیز گوشی پرقدرتی باشد؟

با توجه به اینکه نمایشگاه برلین هفته آینده برگزار می‌شود، این احتمال وجود دارد که در این نمایشگاه، شاهد رونمایی از این دو گوشی باشیم.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر