سونی: می‌خواهید شاهد چه بازی‌هایی از PS2 برروی پلی‌استیشن 4 باشید؟

سونی: می‌خواهید شاهد چه بازی‌هایی از PS2 برروی پلی‌استیشن 4 باشید؟
به نظر می‌رسد شرکت سونی در انتظار نظرات کاربران درباره قابلیت اجرای بازی‌های پلی‌استیشن 2 برروی پلی‌استیشن 4 است. شما دوست دارید چه بازی را برروی پلی‌استیشن 4 ببینید؟
  • جدیدترین بازی ها
چندی پیش بود که خبر اجرای بازی‌های پلی‌استیشن 2 برروی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد. پس از انتشار این خبر از سوی Digital Foundry در وبسایت یوروگیمر، شرکت سونی این خبر را تایید کرد اما جزئیات بیشتری را از این پروژه اعلام نکرد.

با این وجود به نظر می‌رسد درحال حاضر سونی قصد دارد تا از نظر کاربران درباره این کار با خبر شود. بر اساس اطلاعات موجود، سونی درحال نظرسنجی از کاربران برای شناخت بازی‌های مورد علاقه آن‌ها در کنسول پلی‌استیشن 2 است. ابتدا Sony XDev Europe با ارسال یک توئیت از مخاطبان پرسید: «دوست دارید چه بازی‌هایی از پلی‌استیشن 2 را برروی پلی‌استیشن 4 مشاهده کنید؟.»

سپس این PlayStation UK (پلی‌استیشن انگلستان) بود که در توئیت بعدی خواستار نظر طرفداران پلی‌استیشن شد: «دوست دارید چه بازی‌هایی را دوباره تجربه کنید؟ در دفتر ما که دو بازی SSX Tricky و Timesplitters 2 بیشترین رای را کسب کرده‌اند.»همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم، هنوز جزئیات دقیقی از این پروژه در دسترس نیست و حتی نمی‌دانیم اجرای این بازی‌ها به چه صورت خواهد بود. اعضای WIRED در صحبت با شرکت سونی درباره این موضوع از آن‌ها سوال کرده‌اند. آیا استفاده از بازی‌های پلی‌استیشن 2 در پلی‌استیشن4، باید با استفاده از دیسک‌های بازی صورت بگیرد؟ یا باید این بازی‌ها را به صورت دیجیتالی خریداری کرد؟ شرکت سونی هنوز جوابی به این پرسش نداده است.

پیش از این شرکت سونی اجرای هرگونه بازی از نسل‌های قبلی در کنسول پلی‌استیشن 4 را تکذیب کرده بود. اما اکنون می‌توان وجود چنین خبری را بسیار جالب دانست. البته نباید فراموش کرد که همچنان خبری از اجرای بازی‌های پلی‌استیشن 3 برروی کنسول پلی‌استیشن 4 نیست.

شما دوست دارید کدام‌یک از بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 2 را دوباره تجربه کنید؟


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر