سیر تکامل بی ام دبلیو سری 3 (ویدیو)

سیر تکامل بی ام دبلیو سری 3 (ویدیو)
چهل سال از تولید سری 3 بی ام دبلیو می‌گذرد و به همین مناسبت گروه Donut Media انیمیشن جالبی جهت گرامیداشت چهار دهه حضور این ماشین در خیابان و جاده ساخته‌اند. ویدیوی یک و نیم دقیقه‌ای به چندین نقطه‌ی برجسته در تاریخ بی ام دبلیو سری 3 اشاره می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
چهل سال از تولید سری 3 بی ام دبلیو می‌گذرد و به همین مناسبت گروه Donut Media انیمیشن جالبی جهت گرامیداشت چهار دهه حضور این ماشین در جاده و خیابان ساخته‌اند. ویدیوی یک و نیم دقیقه‌ای به چندین نقطه‌ی برجسته در تاریخ بی ام دبلیو سری 3 اشاره می‌کند. از نمای بغل مدل بسیار ساده‌ی 1975 E21 316 تا خودروی مسابقه‌ای Group 5 که روی شاسی همین مدل ساخته‌شده بود. و با نسخه‌ی کنونی F80 سری 3 خاتمه می‌یابد. آن‌ها در گذشته هم انیمیشنی شبیه به همین کار در مورد پورشه 911 ساخته بودند.

تقریباً 30% کل فروش شرکت بی ام دبلیو از مدل سری 3 به دست می‌آید. این مدل از BMW در طول تاریخ تولید خود، برنده‌ی چندین جایزه‌ی مختلف شده است. در این انیمیشن، شش نسل از سری 3 که تاکنون ساخته‌شده‌اند به همراه اطلاعات جالبی نشان داده می‌شوند. نام رنگ‌های سفارشی که در طول ویدیو به آن‌ها اشاره می‌شود جالب به نظر می‌رسند و صداهایی که از گزارشگران مسابقات اتومبیلرانی به ویدیو اضافه‌شده‌اند هم جذاب هستند. در ضمن اگر در حین تماشای این سیر تکاملی از یک مدل به مدل دیگر، در پخش ویدیو مکث کنید؛ می‌توانید مدل‌های عجیبی از بی ام دبلیو بسازید!
Loading the MediaPack player...

منبع: Donut Media, Autoblog
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر