سیستم امنیتی جدید تویوتا عابران پیاده را در شب هم شناسایی می‌کند

سیستم امنیتی جدید تویوتا عابران پیاده را در شب هم شناسایی می‌کند
سیستم امنیتی جدید شرکت تویوتا این قابلیت را دارد تا عابران پیاده را در شب و دوچرخه سواران را در روز شناسایی کند. قابلیتی که به بهبود عملکرد این راهکار منجر خواهد شد.
  • جدیدترین بازی ها
رانندگی در شب، گاهی اوقات تجربه‌ای کاملا متفاوت را در مقایسه با رانندگی در نور روز به همراه دارد. علاوه بر این، امکان آن وجود دارد که بعد از یک روز کاری خسته کننده، تمرکز کافی را برای رانندگی نداشته باشید. این امر می‌تواند برای شما یا عابران پیاده خطرناک باشد اما تویوتا راهکاری را ارائه کرده تا بر این مشکلات غلبه کنید. 
در این راستا، تویوتا از نسل جدید تکنولوژی Safety Sense برای خودروهای خود رونمایی کرده است که امکان شناسایی عابران پیاده را در شب و دوچرخه سواران را در روز خواهد داشت. به این ترتیب، با شناسایی موانع یادشده، با کاهش سرعت، از بروز تصادف جلوگیری خواهد شد. علاوه بر این، سیستم تشخیص بهبود یافته سطح کنار جاده نیز از دیگر قابلیت‌های موجود در این سیستم است. در نهایت می‌توان به سیستم کروز کنترل تطبیقی هم اشاره کرد. 

تویوتا مدعی شده این تکنولوژی جدید در اواسط 2018 میلادی برای برخی مدل‌ها عرضه خواهد شد اما توضیحات بیشتری را در این خصوص ارائه نکرده است. 

منبع: techreport
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر