سیستم عامل iOS 10 باعث مشکل روی دستگاه‌های اپل شده است

سیستم عامل iOS 10 باعث مشکل روی دستگاه‌های اپل شده است
تعدادی از کاربران محصولات اپل، در ساعت اول عرضه سیستم عامل iOS 10، اعلام کردند که این سیستم عامل، باعث از کار افتادن گوشی آن‌ها شده است. اپل پس از انتشار این خبر، به سرعت برای رفع آن دست به کار شد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
ظاهرا عرضه سیستم عامل iOS 10 با مشکلاتی همراه بوده است و بسیاری از کاربران آیفون و آیپد نتوانسته‌اند این سیستم عامل را نصب کنند. این کاربران، در هنگام نصب، با پیغام خطایی مواجه می‌شوند که به آن‌ها می‌گوید تا دستگاه خود را به کامپیوتر خود نصب کرده و سیستم عامل را بازیابی کنند. اپل اکنون مدعی است که این مشکل برطرف شده است.

اپل در بیانیه‌ای اعلام کرده که در ساعت ابتدایی عرضه iOS 10، تعداد انگشت شماری از کاربران با پیغام خطایی مواجه شده‌اند و این کاربران باید با استفاده از آیتونز، پروسه نصب سیستم عامل جدید را به پایان برسانند. اگر این مشکل برطرف نشود، این کاربران در اسرع وقت با مرکز پشتیبانی اپل تماس بگیرند.

پیش از این، در ماه مه نیز عرضه سیستم عامل iOS 9.3.2 باعث شده بود تا کاربران آیپد پرو با مشکل مشابهی روبرو شوند و تنها راه این کاربران، اتصال تبلت به کامپیوتر و استفاده از برنامه آیتونز بود.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر