شایعه: آیپد ایر 3 بهار امسال از راه می‌رسد، اما عرضه اپل واچ بعدی در پاییز خواهد بود

شایعه: آیپد ایر 3 بهار امسال از راه می‌رسد، اما عرضه اپل واچ بعدی در پاییز خواهد بود
بر اساس شایعات موجود، شرکت اپل قصد دارد در اسفندماه امسال کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار کند. بنابر این گزارش، اپل در این رویداد از تجهیزات جدیدی برای اپل واچ رونمایی خواهد کرد. همچنین ممکن است شاهد معرفی آیپد ایر 3 باشیم.
  • جدیدترین بازی ها
انتظار داریم اپل در کنفرانس ماه مارس خود تعدادی بند جدید را برای دستگاه اپل واچ معرفی کند. اما ممکن است این تجهیزات معرفی شده، تنها محصولات سخت‌افزاری باشند که در این رویداد معرفی می‌شوند.

این گزارش که از سوی 9to5Mac منتشر شده، می‌گوید نسخه 2.2 WatchOS که هم اکنون تنها در اختیار توسعه دهندگان قرار دارد، ممکن است بعد از این رویداد برای دیگر مشتریان نیز منتشر شود. همچنین در ادامه این گزارش گفته می‌شود که بندهای جدید اپل واچ از مواد جدیدی ساخته‌ شده‌اند. همچنین انتظار داریم این بندها در رنگ‌هایی عرضه شوند که تا کنون توسط شرکت اپل مورد استفاده قرار نگرفته بودند.درحالی که هنوز برگزاری این رویداد در ماه مارس راه زیادی را تا به حقیقت پیوستن در پیش دارد، 9to5Mac می‌گوید این رویداد در 14 مارس برگزار می‌شود. همچنین ممکن است در این رویداد شاهد معرفی نسل سوم آیپد ایر باشیم. البته هنوز اپل هیچ اظهار نظری در رابطه با این رویداد مطبوعاتی انجام نداده است؛ چرا که آن‌ها هنوز درباره آماده شدن تبلت تا تاریخ ذکر شده اطمینان ندارند.


منبع: The Next Web
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر