شایعه: ال‌جی در سال 2016 دو پرچمدار روانه بازار می‌کند

شایعه: ال‌جی در سال 2016 دو پرچمدار روانه بازار می‌کند
به آرامی درحال نزدیک شدن به زمان معرفی پرچمدار بعدی ال‌جی، یعنی گوشی G5 هستیم. اما امروز گزارش جدیدی به دست آمده که از عرضه دو پرچمدار در سال 2016 توسط شرکت ال‌جی خبر می‌دهد.
  • جدیدترین بازی ها
تا به امروز گزارش‌های زیادی در رابطه با پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ، یعنی گوشی G5 منتشر شده است. تا این لحظه می‌دانیم که محصول بعدی ال‌جی، یک گوشی رده بالا به همراه مشخصاتی قدرتمند خواهد بود؛ محصولی که انتظار می‌رود در طول برگزاری کنگره جهانی موبایل معرفی شود.

اما اگر شما از گوشی پرچمدار G5 راضی نباشید، ممکن است این شرکت گزینه دیگری را برای انتخاب از خانواده محصولات رده بالا در اختیار شما قرار بدهد. بر اساس گزارش‌ و پیش‌بینی منتشر شده، ممکن است شرکت ال‌جی در اواخر سال جاری میلادی، یک پرچمدار دیگر را نیز روانه بازار کند. البته زمان عرضه این دستگاه دقیقا مشخص نیست.اما چنین پیش‌بینی چگونه به دست آمده است؟ روز گذشته ال‌جی گزارش مالی فصل چهارم کاری خود را منتشر کرد و در آن نوشت: «انتظار می‌رود بازار گوشی‌های هوشمند در سال 2016، به دلیل عرضه دستگاه‌های پریمیوم از دیگر رقبا و همچنین عرضه تنگاتنگ محصولات از نظر قیمت، بسیار رقابتی باشد. انتظار داریم عرضه دو گوشی پرچمدار و همچنین یک محصول میان رده و مناسب از نظر قیمت در سال 2016، سودآوری را افزایش بدهد.»

در سال گذشته میلادی انتظار می‌رفت ال‌جی سری G Pro را عرضه کند. اما با گذشتن از آن زمان، شاهد چنین حرکتی از سوی این شرکت نبودیم. شاید ال‌جی قصد دارد همچون سال گذشته، محصولی مشابه با گوشی V10 را عرضه کند. در هر صورت باید منتظر ماند و دید ال‌جی چه برنامه‌ای برای عرضه محصولات پرچمدار خود در سال 2016 دارد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر