شایعه: اچ‌تی‌سی بر روی یک گوشی ویندوزی کار می‌کند

شایعه: اچ‌تی‌سی بر روی یک گوشی ویندوزی کار می‌کند
تاکنون شرکت اچ‌تی‌سی گوشی‌های ویندوز فونی زیادی را طراحی و تولید کرده است. اما آیا ممکن است این شرکت در آینده‌ای نزدیک نیز بار دیگر به سراغ این سیستم عامل برود؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اچ‌تی‌سی تا به اینجای کار محصولات گوناگونی را به همراه سیستم عامل ویندوز عرضه کرده است. اما بر اساس گزارش جدیدی که امروز در اختیار داریم، این شرکت برنامه‌هایی برای عرضه یک محصول ویندوزی جدید دارد.

بر اساس نام موقعیت شغلی که به تازگی کشف شده است، اچ‌تی‌سی ساخت یک گوشی ویندوزی را در نظر دارد. درواقع این موقعیت شغلی، به «مدیریت کلی حساب‌های شرکت» در تمامی بخش‌های کسب و کار این مجموعه مربوط می‌شود. البته در توضیح این شغل جمله‌هایی درباره «همکاری با یکی از شرکت‌های بزرگ و شریک» دیده می‌شود؛ جمله‌ای که به عقیده بسیاری از رسانه‌ها، به شرکت مایکروسافت اشاره می‌کند.البته هنوز مشخص نیست آیا اچ‌تی‌سی قصد دارد همکاری خود را با شرکت مایکروسافت ادامه بدهد. گرچه حتی این همکاری می‌تواند در زمینه ساخت یک تبلت جدید نیز باشد. اما از آن‌جایی که در توضیحات شغل مورد نظر، به کلمه «تلفن» اشاره می‌شود، انتظار داریم محصولی ساخته شده به دست این شرکت، در زمینه گوشی‌های هوشمند باشد. آیا اچ‌تی‌سی قصد دارد یک گوشی هوشمند با سیستم عامل ویندوز 10 موبایل را عرضه کند؟ باید منتظر ماند و دید.

اما گزارشی که درحال حاضر منتشر شده است، می‌تواند تنها به اندازه یک پیش‌بینی باشد. اگرچه همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، اچ‌تی‌سی پیش از این نیز سابقه ساخت دستگاه‌های ویندوزی را دارد. حتی ممکن است این شرکت قصد عرضه نسخه ویندوز 10 موبایل از پرچمدار جدید خود، یعنی گوشی One M10 را داشته باشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر