شایعه: اچ‌تی‌سی مسئول ساخت نکسوس در 3 سال آینده است

شایعه: اچ‌تی‌سی مسئول ساخت نکسوس در 3 سال آینده است
در چندماه اخیر شایعات بسیار زیادی را از گوشی نکسوس جدید شنیده‌ایم. جدیدترین گزارشی که که درباره این دستگاه و آینده آن منتشر شده است، ادعا می‌کند که اچ‌تی‌سی، در سه سال آینده مسئولیت ساخت آن را بر عهده خواهد داشت.
  • جدیدترین بازی ها
اگر اطلاعاتی که در چندماه اخیر به دست آمده‌اند حقیقت داشته باشند، باید اچ‌تی‌سی را سازنده گوشی یا بهتر است بگوییم «گوشی‌های» نکسوس جدید بدانیم. هر سال شایعات بسیار زیادی درباره این سری وجود دارد. حتی برخی از گزارش‌ها، هر ساله به از بین بردن این سری توسط گوگل و ساخت موبایل به دست خود این شرکت اشاره می‌کنند. اما به نظر امسال نوبت اچ‌تی‌سی است تا گوشی‌های نکسوس را تولید کند.

پیش از این تصور می‌شد که اچ‌تی‌سی قصد دارد دو نکسوس 5 و 5.5 اینچی را در سال جاری روانه بازار کند. اکنون نیز گزارش جدیدی وجود دارد که ادعا می‌کند اچ‌تی‌سی، موفق شده تا یک قرارداد بلند مدت را با گوگل ایجاد کند. این منبع می‌گوید قرار داد میان اچ‌تی‌سی و گوگل، شامل «تولید دستگاه‌های نکسوس توسط اچ‌تی‌سی به مدت 3 سال» است. البته در این گزارش هیچ اشاره‌ای به کلمه «تبلت» نمی‌شود. پس به انتظار داریم این قرارداد برای عرضه گوشی‌های نکسوس باشد.البته ممکن است این موضوع به دلیل عدم عرضه تبلت‌های نکسوسی تا چند وقت آینده باشد. حتی احتمال دارد که خود گوگل این تبلت را تولید کند و خبری از همکاری با شرکت دوم نباشد. باید این نکته را در نظر بگیرید که اخیرا صنعت تبلت آن‌چنان سود آور نیست و از سویی دیگر، گوگل به تازگی تبلت پیکسل C را عرضه کرده است.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر