شایعه: تاچ‌ویز بعدی سامسونگ از سیستم عامل iOS نیز روان‌تر خواهد بود

شایعه: تاچ‌ویز بعدی سامسونگ از سیستم عامل iOS نیز روان‌تر خواهد بود
شاید بتوان گفت در کنار تمرکز روی استفاده از بهترین سخت‌افزارهای موجود، سامسونگ قصد دارد پرچمدار بعدی خود را در زمینه نرم‌افزار نیز بهینه کند. اما این بهینه سازی تا چه اندازه خواهد بود؟
  • جدیدترین بازی ها
سال‌هاست شرکت سامسونگ از پوسته گرافیکی خود با نام تاچ‌ویز در سیستم عامل اندروید استفاده می‌کند. با گذشت زمان و البته عرضه محصولات گوناگون در این زمینه، شرکت سامسونگ سعی داشته این رابط کاربری اختصاصی را بهبود ببخشید و با بهینه سازی‌های انجام شده، تجربه بهتری از این بخش را در اختیار کاربران خود قرار بدهد. گر چه بی‌شک می‌توان گفت آخرین نسخه از این رابط کاربری، که در جدیدترین پرچمداران شرکت سامسونگ قرار دارد، بهترین ویرایش از این رابط است، اما باید قبول کرد که هنوز هم قسمت‌هایی از آن نیاز  به پیشرفت دارد. جدیدترین گزارش منتشر شده درباره پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ، به بهبودهای نرم‌افزاری آن اشاره می‌کند. بر اساس این شایعه، سامسونگ قصد دارد بهبودهای قابل توجهی را در نسخه بعدی تاچ‌ویز اعمال کند؛ بهبودهایی که به گفته این منبع، تاچ‌ویز را حتی از سیستم عامل iOS نیز روان‌تر خواهد کرد.

گلکسی اس 7 پرچمدار بعدی شرکت سامسونگ خواهد بود که انتظار داریم در طی برگزاری کنگره جهانی موبایل در شهر بارسلونا، به صورت رسمی معرفی شود؛ تاریخی که تنها چند هفته پیش از عرضه رسمی این دستگاه خواهد بود. همانطور که می‌توان حدس زد، این محصول جدید دارای مشخصاتی بسیار بالا و نرم‌افزاری بسیار روان خواهد بود. در این بخش، گلکسی اس 7 از اندروید 6 مارشملو بهره می‌برد. همچنین نسخه جدید تاچ‌ویز، که گفته می‌شود تجربه‌ای روان‌تر از iOS خواهد بود، در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.در این گزارش ادعا می‌شود که روان بودن سیستم عامل اندروید به همراه این پوسته گرافیکی، به هدف اصلی برای دو شرکت گوگل و سامسونگ تبدیل شده است؛ تجربه‌ای که بتواند روان بودن را همچون سیستم عامل ios به مخاطبان تحویل بدهد. گفتنی است که بسیاری از کارشناسان، منتقدان، تحلیلگران و حتی کاربران، سیستم عامل iOS را بهترین و روان‌ترین تجربه کاربری می‌دانند.

سامسونگ تا به اینجای کار با عرضه محصولاتی همچون گلکسی نوت 5 یا گلکسی اس 6 اج پلاس، به مخاطبان خود ثابت کرده است که می‌تواند رابط کاربری تاچ‌ویز را به تجربه بسیار بهتر و پرسرعت‌تری تبدیل کند. پس می‌توان انتظار داشت که با عرضه سری جدید گلکسی اس 7، شاهد بهتر شدن تجربه کاربری در تاچ‌ویز باشیم.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر