شایعه: دوربین جدید Hassleblad، بدون آینه و با سنسوری 50مگاپیکسلی

شایعه: دوربین جدید Hassleblad، بدون آینه و با سنسوری 50مگاپیکسلی
دوستداران دنیای عکاسی Hassleblad را به خاطر دوربینهای قطع متوسط گرانقیمت و لنزهای فوق‌العاده باکیفیتش می‌شناسند. ولی به نظر می‌رسد که این کمپانی تصمیم گرفته به سطوح پایین‌تر بازار هم وارد شده و علاقمندان به عکاسی بیشتری را جذب کند.
  • جدیدترین بازی ها
هسلبلد اعلام کرده که در 22ژوئن (2 تیرماه) دوربین جدیدی را معرفی می‌کند که قاعده‌ی بازی را تغییر خواهد داد. طبیعتاً شایعات مختلفی نیز در مورد این دوربین به گوش می‌رسند.
در حال حاضر تنها اطلاع موثق از این دوربین را می‌توان در دعوتنامه‌ی هسلبلد برای مراسم معرفی دوربینش یافت. این عکس تنها یک کلوزآپ از قسمت کوچکی از دوربین را نشان می‌دهد.

بر اساس اطلاعات PhotoRumors و Mirrorless Rumors ، این دوربین از نوع بدون آینه بوده و از سنسوری 50مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد. همچنین گفته می‌شود این سنسور از فول فریم بزرگتر است و به احتمال زیاد از نوع Medium Format می‌باشد. با توجه به این ادعا به احتمال زیاد این سنسور با Digital Back CFV-50C یکسان خواهد بود و قابلیت پشتیبانی از لنزهای قطع متوسط هسلبلد را هم خواهد داشت.
البته منابع دیگری گفته‌اند که دوربین جدید هسلبلد از سنسوری بزرگتر از فول فریم و با ابعادی غیر از Medium Format عرضه می‌شود.
Hassleblad مراسم رونمایی از این دوربین جدید را به صورت مستقیم از یوتیوب پخش خواهد کرد.

منبع: کلوپ عکس ایران
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر