شایعه: دو بازی Forza 6 و Gears Of War 4 برای ویندوز 10 عرضه می‌شوند

شایعه: دو بازی Forza 6 و Gears Of War 4 برای ویندوز 10 عرضه می‌شوند
درحال حاضر مایکروسافت عناوین انحصاری بسیار خوبی را در کنسول اکس‌باکس وان در اختیار دارد. اما اگر شایعات موجود حقیقت داشته باشند، ممکن است این عناوین برای پلتفرم ویندوز 10 نیز عرضه شوند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
اگر اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی را دنبال کرده باشید، احتما می‌دانید که عرضه بازی کوآنتوم بریک نیز برای ویندوز 10 تایید شده است. اما شاید طرفداران کنسول اکس‌باکس وان از چنین موضوعی اصلا خوشحال نباشند. شاید دلیل چنین سیاستی از سوی مایکروسافت، افزایش و البته ارتقای تجربه گیمینگ بر روی پلتفرم خود، یعنی ویندوز 10 باشد. اما بر اساس شایعات منتشر شده، این تنها کوآنتوم بریک نیست که برای ویندوز 10 عرضه می‌شود، بلکه باید در آینده‌ای نزدیک، در انتظار عرضه Forza 6 و Gears Of War 4 برای این سیستم عامل باشیم.این شایعه ادعا می‌کند که عرضه دو بازی ذکر شده، بخشی از استراتژی مایکروسافت در جهت عرضه بازی‌های بهتر برای کاربران ویندوز 10 است؛ بازی‌هایی که می‌تواند پای این افراد را به فروشگاه ویندوز باز کند. این فروشگاه تنها مکانی است که در آن محتوای دیجیتالی پلتفرم ویندوز به فروش می‌رسد. از طرفی قرار است نسخه دیجیتالی بازی کوآنتوم بریک، به صورت انحصاری و فقط بر روی ویندوز استور عرضه شود.

اما عرضه Gears Of War 4 و Forza 6 برای ویندوز 10، می‌تواند با استقبال مناسب گیمرها در پلتفرم ویندوز صورت بگیرد. همانطور که اشاره کردیم، هفته گذشته نیز عرضه بازی کوآنتوم بریک برای ویندوز 10 تایید شده بود. درواقع کسانی که نسخه کنسولی این بازی را پیش‌خرید کنند، نسخه ویندوز 10 را نیز به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس‌باکس در شرکت مایکروسافت، می‌گوید مایکروسافت برنامه‌های بیشتری برای خرید میان پلتفرمی دارد.منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر