شایعه: سونی در سال بعد 2 پرچمدار با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 820 عرضه می‌کند

شایعه: سونی در سال بعد 2 پرچمدار با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 820 عرضه می‌کند
بر اساس شایعه‌ای جدید، شرکت سونی قصد دارد در سال بعدی، 2 محصول پرچمدار در زمینه گوشی‌های هوشمند را با استفاده از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 820 روانه بازار کند.
  • جدیدترین بازی ها
بیشتر شرکت‌های بزرگ در سراسر دنیا، معمولا از نمایشگاهی همچون CES برای معرفی محصولات خود در زمینه فناوری (به خصوص گوشی‌های هوشمند) استفاده می‌کنند. از آن‌جایی که به برگزاری این نمایشگاه در سال 2015 نزدیک می‌شویم، شایعات بسیار زیادی درباره معرفی محصولات تازه‌ای از شرکت‌هایی همچون سونی و ال‌جی به گوش می‌رسد. آخرین شایعه  منتشر شده درباره شرکت سونی، از عرضه دو گوشی پرچمدار با استفاده از اسنپ‌دراگون 820 در سال 2016 توسط این شرکت خبر می‌دهد. اما نکته جالب در گزارش مطرح شده است که معرفی این دو محصول، در CES امسال رخ نخواهد داد.

اما شایعه‌ای که هم اکنون به وجود 2 پرچمدار از سوی شرکت سونی در سال 2016 اشاره می‌کند، گزارش پیشین مبنی بر عرضه 5 محصول متفاوت در سری اکسپریا Z6 را به طور کامل زیر سوال می‌برد. پیش از این انتظار داشتیم 4 عدد از گوشی‌های موجود در این خانواد 5 عددی، از اسنپ‌دراگون 820 استفاده کنند.اما اکنون گفته می‌شود شرکت سونی قصد دارد تنها 2 دستگاه پرچمدار را در سال بعدی به همراه جدیدترین تراشه‌ی شرکت کوآلکام، یعنی اسنپ‌دراگون 820، روانه بازار کند. انتظار می‌رود سونی یکی از این 2 دستگاه را در ماه اردیبهشت معرفی و در خرداد همان سال روانه بازار کند. این درحالیست که گوشی بعدی، در نمایشگاه IFA معرفی می‌شود و در ماه آبان یا مهر می‌توان انتظار عرضه آن را داشت.

پس اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، نباید در نمایشگاه CES امسال منتظر معرفی هرگونه گوشی هوشمند جدید از سوی شرکت سونی بود. از طرفی هنوز درباره دیگر برنامه‌های این شرکت در نمایشگاه امسال با خبر نیستیم. پس بهتر است در انتظار صحبت‌های رسمی این شرکت باشیم.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ کاربر سایت سه شنبه 24 آذر 1394
سونیم این پرچمدارش هنوز نصف جهان عرضه نشده خبر بعدی میاد این ضرره براش دیگه

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر