شایعه: عرضه بروزرسانی اندروید 6 برای محصولات سامسونگ با تاخیر مواجه شده است

شایعه: عرضه بروزرسانی اندروید 6 برای محصولات سامسونگ با تاخیر مواجه شده است
بر اساس تصویر منتشر شده که نقشه‌ی راه شرکت سامسونگ برای عرضه اندروید 6 را نشان می‌دهد، باید انتظار تاخیر در عرضه این بروزرسانی را داشته باشیم. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در چند ماه گذشته شاهد انتشار تصاویر گوناگونی بودیم که نقشه راه سامسونگ برای عرضه بروزرسانی اندروید 6 مارشملو را نمایش می‌دادند. تصاویری که از سال گذشته تا به امروز در این رابطه منتشر شده‌اند، همگی یادآور عرضه این بروزرسانی در دو ماه ژانویه و فوریه بودند. اما با توجه به تصویری که امروز در دست داریم، این دو تاریخ به کلی تغییر کرده‌اند.

همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می‌کنید، بسیاری از این بروزرسانی‌ها به زمانی نزدیک به دو ماه مارس و آوریل منتقل شده‌اند. نزدیک‌ترین بروزرسانی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد در ماه فوریه است و برای چهار گوشی گلکسی اس6، گلکسی اس 6 اج، گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5 منتشر می‌شود.این درحالیست که محصولات قدیمی‌تر شرکت سامسونگ همچون گلکسی اس 5، نوت 4 و نوت اج این بروزرسانی را در دو ماه مارس یا آوریل دریافت خواهند کرد. بر اساس اطلاعات موجود در این نقشه راه، به نظر می‌رسد تمامی این بروزرسانی‌ها توانستند تاییدیه سامسونگ را برای عرضه دریافت کنند؛ پس موضوع تنها تعیین کردن زمان مشخص برای عرضه آن‌ها است. اگر چه با توجه به اینکه این بروزرسانی‌ها توانستند تاییدیه مشخص را دریافت کنند، هنوز نمی‌دانیم دلیل تاخیر در عرضه آن‌ها چیست.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که احتمال جعلی بودن تصویر بالا بسیار زیاد است؛ پس فعلا باید در انتظار اطلاعات رسمی از سوی سامسونگ باشیم. البته با توجه به این موضوع که بیشتر شایعات، عرضه این بروزرسانی برای سری اس 6 را در ماه فوریه پیش‌بینی کرده‌ بودند، تصویر بالا می‌تواند به واقعیت نزدیک باشد.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر