شایعه: عنوان Call of Duty جدید مشخص شد

شایعه: عنوان Call of Duty جدید مشخص شد
امسال نیز شاهد انتشار نسخه‌ای جدید از مجموعه بازی‌های محبوب Call of Duty خواهیم بود. مراحل ساخت بازی امسال Call of Duty بوسیله استودیو Infinity Ward انجام می‌پذیرد و حالا شایعاتی پیرامون عنوان این بازی و نسخه بازسازی شده سه‌گانه Modern Warfare به گوش می‌رسد.
  • جدیدترین بازی ها
بازی جدید مجموعه Call of Duty امسال بوسیله استودیو Infinity Ward ساخته می‌شود و اکتیویژن (Activision) مثل هر سال قصد دارد تا این بازی را در پاییز منتشر کند. تا به امروز هر‌آنچه از Call of Duty‌ جدید شنیده‌ایم شایعات بوده و این روند همچنان ادامه دارد. در جدیدترین شایعه منتشر شده عنوان بازی بعدی Call of Duty مشخص شده و به احتمال فراوان نام آن Infinity Warfare‌ خواهد بود. 
این خبر از آن‌جا بین رسانه‌ها پخش شد که یکی از کاربران در حین گشت‌وگذار خود در PSN متوجه عبارت Call of Duty: Infinite Warfare شد. عبارتی که در بین لیست‌ بازی‌ها قرار داشت و به‌سرعت توسط سونی حذف شد. اما این خبر در میان رسانه‌ها بازتاب گسترده‌ای داشت و به‌نظر می‌رسد بازی بعدی مجموعه Call of Duty با همین نام معرفی شود. هنوز خبر رسمی از زمان معرفی بازی اعلام نشده و فقط این را می‌دانیم که قرار است در جریان کنفرانس سونی در E3 2016 شاهد نمایش کاملی از گیم‌پلی بازی باشیم. 
ساعاتی پس از لو رفتن نام بازی جدید Call of Duty، تصویری از Legacy Edition بازی Infinity Warfare نیز منتشر شد که با توجه به این تصویر، نسخه بازسازی شده سه‌گانه Modern Warfare بخشی از محتویات Legacy Edition خواهند بود! همچنین تاریخ انتشار بازی نیز بر اساس این تصویر 15 آبان 1395 عنوان شده است. این‌طور که به‌نظر می‌رسد Infinity Ward در کنار ساخت نسخه جدید بازی Call of Duty، سه بازی مجموعه Modern Warfare را نیز بازسازی کرده است. هنوز مشخص نیست که این سه بازی فقط بخشی از محتویات Legacy Edition خواهند بود یا به‌صورت جداگانه نیز منتشر خواهند شد. 

اگر این تصویر و شایعات پیرامون بازی بعدی مجموعه Call of Duty‌ حقیقت داشته باشند، این سوال پیش می‌آید که آیا ارتباطی بین مجموعه Modern Warfare و بازی Infinite Warfare وجود خواهد داشت یا خیر؟ تصور تجربه بازی جدید با شخصیت‌هایی نظیر کاپیتان پرایس و فضای داستانی Modern Warfare بسیار هیجان انگیز است. برای متوجه شدن تمام ابهامات، باید منتظر اخبار رسمی از سوی Activision‌ و Infinity Ward‌ باشیم. از این موضوع نباید غافل شد که ممکن است تصویر فاش شده از Legacy Edition تقلبی باشد، اما مدت‌هاست که شایعاتی پیرامونی انتشار نسخه بازسازی شده سه‌گانه Modern Warfare به‌گوش می‌رسد و بعید نیست که این خبر حقیقت داشته باشد.
استودیو Infinity Ward پس از جدایی اعضای اصلی خود در سال‌های گذشته، دچار تحولات فراوانی شده است. تا جایی که ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 نیز به این استودیو سپرده نشد و بازی Call of Duty: Ghost اولین تجربه بسیاری از اعضای تازه‌وارد این استودیو در ساخت یک بازی از مجموعه Call of Duty به‌شمار می‌رود. با توجه به نحوه به پایان رسیدن بازی Call of Duty: Ghost به‌نظر می‌رسید که این استودیو مشغول ساخت Ghost 2 باشد، اما شایعات نشان می‌دهد که بازی بعدی این استودیو هر چیزی که باشد، دنباله‌ای برای بازی Call of Duty: Ghost نخواهد بود! 

منبع: Gamesradar
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر