شایعه: قلم S سامسونگ گلکسی نوت 7 سه ویژگی جدید خواهد داشت

شایعه: قلم S سامسونگ گلکسی نوت 7 سه ویژگی جدید خواهد داشت
در حالی که فردا، گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 معرفی می‌شود، شایعات درباره این گوشی هوشمند همچنان ادامه دارد. شب گذشته، یک سایت اینترنتی گزارش داده است که قلم S گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 دارای سه ویژگی جدید خواهد بود. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
بنا به گزارش سایت Android Galaxy، قلم S گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7، سه ویژگی جدید خواهد داشت. اولین ویژگی، ترجمه یا Translate نام دارد و همانطور که از اسم آن پیداست، می‌توان با عبور قلم S از روی متن، آن را به سرعت ترجمه کرد.ویژگی دوم، بزرگنمایی یا Magnify نام دارد. این ویژگی نیز عملکردی مطابق با نام خود دارد و شما می‌توانید با قلم S قسمت مورد نظر خود در نمایشگر را بزرگنمایی کنید. ویژگی سوم نیز نگاه یا Glance نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا با قلم S بین اپلیکیشن‌های شناور جابجا شوید.

با توجه به این که گوشی گلکسی نوت 7، ضد آب است، احتمالا این قلم قابلیت کار کردن زیر آب و نوشتن روی نمایشگر گلکسی نوت 7 را نیز داراست. هرچند، که این ویژگی جذاب به نظر می‌رسد اما نمی‌توانیم کاربرد خاص و مفیدی برای آن متصور شویم.فردا، سامسونگ طی یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر نیویورک، از گوشی سامسونگ گلکسی نوت 7 رونمایی می‌کند.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر