شایعه: نام‌های گلکسی اس7، اس 7 اج و اس 7 اج پلاس تایید شد؟

شایعه: نام‌های گلکسی اس7، اس 7 اج و اس 7 اج پلاس تایید شد؟
سامسونگ خود را به آرامی برای معرفی پرچمدارن جدید در سری گلکسی آماده می‌کند. جدیدترین شایعه منتشر شده از این محصولات پرچمدار، به سه گوشی جدید اشاره می‌کند.
  • جدیدترین بازی ها
همانطور که پیش از این نیز پیش‌بینی می‌شد، انتظار داریم سامسونگ در مراسم آنپکد سال 2016 در روز دوم اسفند، از سری جدید گلکسی اس 7 رونمایی کند. احتمالا این سری جدید نیز همچون خانواده گلکسی اس 6 که در سال گذشته عرضه شد، انتظار داریم سری گلکسی اس 7 نیز شامل دستگاه‌های گوناگونی باشد که محصولاتی با صفحه نمایش صاف و خمیده را در خود جا خواهد داد. تصویری که امروز از سوی ایوان بلس با حساب کاربری معروف evleaks منتشر شده است، 3 دستگاه مختلف را در لیست محصولات جدید سامسونگ نشان می‌دهد: گلکسی اس 7، گلکسی اس 7 اج و گلکسی اس 7 اج پلاس. البته ممکن است سامسونگ یک دستگاه گلکسی اس 7 پلاس را نیز برای عرضه در نظر گرفته باشد؛ اما در تصویری که امروز در اختیار ما قرار گرفته است، خبری از آن نیست.

درحالی که انتظار داریم گلکسی اس 7 از صفحه نمایش 5.1 اینچی به همراه رزولوشن QHD بهره ببرد، هنوز هیچ اطلاعاتی از سایز صفحه نمایش برادران خمیده او، یعنی گلکسی اس 7 اج و گلکسی اس 7 اج پلاس در دست نیست. البته ممکن است سامسونگ همانند دو گوشی گلکسی اس 6 اج و گلکسی اس 6 اج پلاس، به ترتیب از سایزهای 5.1 و 5.7 اینچ برای محصولات جدید خود استفاده کند.همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، لوگوی سه گوشی گلکسی اس 7، گلکسی اس 7 اج و گلکسی اس 7 اج پلاس بر روی سطحی قرار دارد که چند قطره آب روی آن مشاهده می‌شود. مدتی پیش بود که شایعه‌ای جدید از سری گلکسی اس 7، به ضد آب بودن این محصولات اشاره داشت؛ عملکردی که دقیقا همچون گوشی گلکسی اس 5 در سال 2014 خواهد بود. پس احتمال می‌دهیم تصویر منتشر شده از سوی ایوان بلس، با توجه به قطرات آب و شایعه ضد آب بودن سری جدید گلکسی، حقیقت داشته باشد. البته هرکسی می‌تواند با توجه به گزارش قبلی، اقدام به ساخت یک تصویر کند و همچنین ادعا کند که اینگونه تصاویر حقیقی هستند. اما از آن‌جایی که ایوان بلس معمولا تصاویر و اطلاعات معتبر را در اختیار ما قرار می‌دهد، انتظار تصویر مورد نظر واقعی باشد.

انتظار داریم سری جدید گلکسی، در مقابل نسل قبلی خود، تغییرات عمده‌ای را به همراه داشته باشند. در کنار ویژگی ضد اب بودن و بازگشت شیار حافظه میکرو اس‌دی، انتظار می‌رود سری جدید به فناوری دوربین تازه‌ای مجهز باشند که از سنسورهای بزرگ‌تر 12 مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد؛ نوعی جدید از دوربین که بر اساس گزار‌ش‌های منتشر شده، از دوربین 16 مگاپیکسلی مورد استفاده در گلکسی اس 6 عملکرد بهتری دارد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر