شایعه: نسخه دستی و قابل‌حمل Nintendo NX در سال جاری میلادی عرضه می‌شود

شایعه: نسخه دستی و قابل‌حمل Nintendo NX در سال جاری میلادی عرضه می‌شود
به نظر می‌رسد شایعات درباره Nintendo NX در حال داغ‌تر شدن هستند، در حالی که شرکت نینتندو تا کنون کوچک‌ترین اطلاعاتی از این کنسول منتشر نکرده است. طبق شایعات پیشین Nintendo NX قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 900p و نرخ فریم 60 را دارد.
  • جدیدترین بازی ها
طبق گزارشات و گمانه‌زنی‌ها احتمالا در سال جاری شاهد عرضه نسخه قابل حمل Nintendo NX خواهیم بود. با توجه به گزارش وب‌سایت Macquarie Capital Securities در ژاپن، کارشناسان ادعا می‌کنند نینتندو قصد دارد Nintendo NX را به دو بخش خانگی و قابل‌حمل تقسیم کند. اما به نظر می‌رسد این دو بخش به‌صورت هماهنگ باهم کار کنند چون در نهایت هر دو بخشی از پلتفرم Nintendo NX خواهند بود.

این گزارش همچنین اضافه می‌کند که نسخه قابل‌حمل Nintendo NX، قرار است در سال جاری میلادی عرضه شود و در سال آینده میلادی نسخه خانگی کنسول را خواهیم دید. اگر این گزارش درست باشد و نسخه قابل‌حمل عرضه شود، مشخص نیست نینتندو برای خط تولید 3DS چه تصمیمی خواهد گرفت. بدون‌شک کاربران استفاده از پلتفرم مشترک را به استفاده از دو پلتفرم قابل‌حمل مجزا ترجیح می‌دهند. شرکت نینتندو همچنان هیچ واکنشی نسبت به این شایعات و گزارشات نشان نداده است.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر