شایعه: هوآوی ساخت نکسوس سال 2016 را برعهده خواهد داشت

شایعه: هوآوی ساخت نکسوس سال 2016 را برعهده خواهد داشت
ماه‌ها پیش بود که دو شرکت گوگل و هوآوی، از نکسوس جدید رونمایی کردند. اما ممکن است همکاری هوآوی و گوگل برای ساخت نکسوس‌های سال 2016 نیز ادامه پیدا کند؟
  • جدیدترین بازی ها
در سالی که گذشت شاهد عرضه دو محصول در سری نکسوس بوده‌ایم. یکی از این دو دستگاه، نکسوس 6P نام دارد که توسط شرکت هوآوی ساخته شد. این اولین باری است که یک سازنده چینی به عنوان تولیدکننده یکی از دستگاه‌های سری نکسوس انتخاب می‌شود. اما ممکن است همکاری گوگل و شرکت هوآوی در زمینه ساخت دستگاه‌های نکسوس، در سال بعدی نیز ادامه پیدا کند؟

بر اساس گفته‌های Pan Jiutang، از تحلیلگران صنعت الکترونیک در کشور چین، او مدعی می‌شود که شرکت هوآوی مسئول ساخت گوشی بعدی نکسوس در سال 2016 خواهد بود. احتمال می‌رود گوگل برای گوشی نکسوس بعدی برنامه‌هایی داشته باشد و اگر فرض کنیم پیش‌بینی Jiutang محقق شود، هوآوی مسئولیت ساخت نکسوس بعدی یا حداقل یکی از نکسوس‌های بعدی را برعهده خواهد داشت.همچنین Jiutang در ادامه می‌گوید احتمال استفاده از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 820 در این دستگاه بسیار زیاد است. این پیش‌بینی با توجه به این موضوع که نکسوس امسال از تراشه‌ی اسنپ‌دراگون 810 استفاده کرد، منطقی به نظر می‌رسد؛ چرا که یک پرچمدار در سال 2016، باید از قوی‌ترین چیپ‌ست موجود در بازار بهره ببرد.

البته با توجه به اینکه زمان زیادی را تا معرفی دستگاه بعدی در سری نکسوس در پیش داریم، بهتر است زیاد به انتشار چنین گزارش‌هایی اعتماد نکنیم. اما نظر شما درباره گوشی نکسوس بعدی چیست؟ آیا شما همکاری گوگل و هوآوی را در ساخت سری نکسوس 6P، سیاستی مناسب از سوی شرکت گوگل می‌دانید؟


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر