شایعه: هواوی P10 از حسگر اثر انگشت در جلوی گوشی بهره خواهد برد

شایعه: هواوی P10 از حسگر اثر انگشت در جلوی گوشی بهره خواهد برد
در حالی که 10 ماه تا عرضه گوشی هواوی P10 باقی مانده، شایعات پیرامون این گوشی از هم اکنون به گوش می‌رسند. یکی از این شایعات پیرامون حسگر اثر انگشت در این گوشی است که گفته می‌شود بر خلاف P9، در جلوی گوشی تعبیه شده است با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
وقتی که گوشی هواوی P9 در ماه آپریل عرضه شد، مجهز به یک حسگر اثر انگشت در عقب گوشی بود. شاید الان، برای صحبت کردن درباره هواوی P10 زود باشد اما اگر به یاد داشته باشید، 6 ماه قبل از معرفی P9، در اکتبر 2015، شایعه وجود دو دوربین در عقب این گوشی مطرح شده بود.

اکنون، در حالی که 10 ماهی تا عرضه هواوی P10 باقی مانده، شایعاتی درباره آن مطرح شده است. بنا بر این شایعات، گوشی P10، دارای حسگر اثر انگشت، در جلوی گوشی و تعبیه شده در دکمه هوم آن خواهد بود.در گوشی P9، حسگر اثر انگشت در پنل عقب گوشی و زیر ماژول دو دوربین Leica تعبیه شده است. حالا که صحبت از دو دوربین شد، لازم است ذکر کنیم که در حال حاضر هیچ صحبتی از ماژول دو دوربین در گوشی P10 به میان نیامده است. در P9، هر دو دوربین 12 مگاپیکسلی هستند که یکی از آن‌ها تنها قادر به گرفتن عکس‌های مونوکروم است که به دوربین کمک می‌کند تا اطلاعات دقیق‌تری درباره نورپردازی یک عکس جمع آوری کند.
منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ مهلا پنج شنبه 3 تیر 1395
از همین الان حرف دورشه! بعید میدونم این شایعه حقیقت نداشته باشه. دیگه همه اسکنرا اومدن جلوی گوشی

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر