شایعه: پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی با نام «اچ‌تی‌سی 10» عرضه می‌شود

شایعه: پرچمدار جدید اچ‌تی‌سی با نام «اچ‌تی‌سی 10» عرضه می‌شود
بر اساس گفته‌های تعدادی از فاش کنندگان معروف اطلاعات در دنیای گوشی‌هاش هوشمند، پرچمدار بعدی شرکت اچ‌تی‌سی با نام «اچ‌تی‌سی 10» روانه بازار می‌شود. اما دلیل این موضوع چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
در نهایت شرکت‌هایی همچون ال‌جی، سامسونگ و البته سونی، پرچمداران جدید خود را معرفی کردند. اما در این مدت، هیچ جزئیاتی از پرچمدار جدید شرکت اچ‌تی‌سی اعلام نشد. بسیاری انتظار داشتند که رونمایی از این دستگاه، در کنگره جهانی موبایل صورت بگیرد؛ موضوعی که باز هم شاهد رخ دادن آن نبودیم.

در فوریه سال گذشته، شایعاتی به دست آمده بودند که ادعا می‌کردند پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی، نام «پرفیوم» را یدک می‌کشد. البته همانطور که می‌توانستیم حدس بزنیم، این عنوان تنها یک اسم رمز بود. اما نکته جالب اینجاست که بر اساس گزارش دو منبع قابل اطمینان، پرچمدار بعدی اچ‌تی‌سی با نام One M10 نیز عرضه نمی‌شود؛ بلکه این دستگاه قرار است نام «اچ‌تی‌سی 10» را به همراه داشته باشد.اولین نفری که به این موضوع اشاره کرد، کسی نبود به جز ایوان بلس؛ فاش کننده معروف و قابل اطمینان اطلاعات در دنیای گوشی‌های هوشمند. اما ساعاتی بعد، حساب کاربری @ONLeaks نیز این اطلاعات را تایید کرد. درواقع دو منبع قابل اطمینان در دنیای گوشی‌های هوشمند، این موضوع را به فاصله چندساعت تایید کرده‌اند.

البته بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که حتی در تایید شدن خبر عرضه پرچمدار جدید، اچ‌تی‌سی هیچ اشاره مستقیمی به دو عبارت One و M نمی‌کند؛ موضوعی که مهر تایید دیگری بر گزارش ایوان بلس خواهد بود. انتظار داریم این پرچمدار جدید به زودی معرفی شود.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر