شایعه: گوگل به سامسونگ برای بهینه‌سازی تاچ‌ویز کمک خواهد کرد

شایعه: گوگل به سامسونگ برای بهینه‌سازی تاچ‌ویز کمک خواهد کرد
آخرین نسخه از رابط کاربری شرکت سامسونگ، یعنی تاچ‌ویز، پیشرفت‌های زیادی داشته است. اما به نظر می‌رسد شرکت سامسونگ قصد دارد این رابط کاربری را با همکاری شرکت گوگل به قالبی هوشمند‌تر و البته بهینه‌تر تبدیل کند.
  • جدیدترین بازی ها
بدون شک باید گفت آخرین نسخه از رابط کاربری تاچ‌ویز، پیشرفت بزرگی در مقایسه با نسل‌های قبلی خود محسوب می‌شود. این رابط کاربری، که در پرچمداران سال 2015 شرکت سامسونگ وجود دارد، بی‌شک بهترین نسخه در مقابل سری‌های پیشین خود است. سرعت، کارایی و همچنین روان بودن این رابط کاربری، آن‌ را به قالبی مناسب برای کاربران تبدیل می‌کند. اما این رابط کاربری هنوز هم مشکلاتی دارد که بیشتر در بخش مدیریت حافظه دیده می‌شوند.

بی‌شک هنوز هم فرصت‌هایی برای بهبود در این رابط کاربری وجود دارد. اگر جدید‌ترین شایعه موجود حقیقت داشته باشد، شرکت سامسونگ قصد دارد با سازنده سیستم عامل اندروید، یعنی شرکت گوگل، برای بهینه سازی رابط کاربری تاچ‌ویز همکاری کند. این شایعه ذکر می‌کند که همکاری گوگل با شرکت سامسونگ درباره این رابط کاربری و همچنین سیستم عامل اندروید خواهد بود که به وجه این سیستم عامل، رخ تازه‌ای می‌بخشد. از طرفی نباید فراموش کرد که همکاری در زمینه بهینه‌سازی تاچ‌ویز و البته اندروید، شرایطی برد-برد برای هردو شرکت خواهد بود.دلیل همکاری دو جانبه این دو شرکت بسیار واضح است. تاچ‌ویز شرکت سامسونگ، محبوب‌ترین رابط کاربری از سیستم عامل اندروید است و به واسطه فروش بالای محصولات شرکت سامسونگ در جهان، در دستگاه‌های زیادی دیده می‌شود. پس اگر این رابط کاربری، از سرعت و بهبود‌های بهتری بهره ببرد، این موضوع به محبوبیت بیشتر سیستم عامل اندروید نیز کمک بزرگی خواهد کرد.

همچنین باید به یاد داشته باشیم که در اوایل سال 2014، این دو شرکت با یکدیگر بر سر «همکاری عمیق‌تر در تحقیق و توسعه پروژه‌های فعلی و آینده» به توافق رسیدند. اگر این همکاری به نتیجه‌ای مثبت ختم شود، می‌توان انتظار سرعت و تجربه کاربری اندروید خام را در رابط کاربری تاچ‌ویز مشاهده کرد.

منبع: Phonearena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر