شبکه اجتماعی توییتر با وجود کاهش تعداد کاربران خود سود کرد

شبکه اجتماعی توییتر با وجود کاهش تعداد کاربران خود سود کرد
با انتشار گزارش مالی سه ماهه چهارم سال 2015 میلادی توییتر، به نظر می‌رسد با وجود کاهش تعداد کاربران این شبکه اجتماعی با افزایش سود مواجه شده است. این خبر احتمالاً برای سرمایه‌گذاران توییتر، خبری خوش محسوب می‌شود.
  • جدیدترین بازی ها
در سه ماهه چهارم سال 2014 میلادی، توییتر حدود 320 میلیون کاربر فعال داشته است که مشابه تعداد کاربران در سه ماهه چهارم سال 2013 بود. اما امسال اوضاع چندان جالب نیست و با وجود اینکه توییتر از سال گذشته مشترکین SMS Fast Followers را در آمار امسال خود لحاظ کرده ، آمار کاربران فعال ماهانه توییتر در سه ماهه چهارم 2015 به 305 میلیون نفر رسیده است.

با وجود کاهش تعداد کاربران که می‌تواند برای مدیران ارشد این شبکه اجتماعی خبر خوبی نباشد، توییتر در سه ماهه چهارم سال 2015 میلادی توانست به سوذی 710 میلیون دلاری برسد. جالب اینجاست سود توییتر در سه ماهه چهارم سال 2014 با وجود کاربران فعال بیشتر، تنها 479 میلیون دلار بوده است.

البته همچنان توییتر در حال ضرردهی است و ضرر این شرکت از 577 میلیون دلار به 521 میلیون دلار در سه ماهه چهارم 2015 رسید. تمام این آمار و ارقام نشان دهنده نشان دهنده اوضاع نه چندان خوب توییتر هستند، در حالی که فیس‌بوک در هر سال سود بیشتری کسب می‌کند.

منبع: Gizmodo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر