شروع رسمی اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال

شروع رسمی اولین دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال
در تاریخ 19فروردین ماه سال 1395، دوره mini-MBA بازاریابی دیجیتال برای اولین گروه از ثبت نام کنندگان این دوره آکادمی دیجیتال بهار به‌طور رسمی آغاز شد.
  • جدیدترین بازی ها


به گزارش روابط عمومی آکادمی دیجیتال بهار، با استقبال بی‌سابقه علاقه‌مندان به حوزه بازاریابی دیجیتال، این دوره با ثبت نام بیش از 100 نفر در 4 گروه آغاز شده است. این تعداد ثبت‌نام برای این دوره، یک رکورد جدید در موسسه آموزش عالی آزاد بهار است که نشان از کیفیت بالای دوره در نگاه مخاطبان و تقاضای رو به رشد در این حوزه است.

علی سالک، مدیر اجرایی آکادمی دیجیتال بهار، در ابتدای دوره با مبحث «مبانی بازاریابی دیجیتال» تفاوت‌های بازاریابی سنتی و دیجیتال و لزوم حرکت به سمت بازاریابی دیجیتال را برای مخاطبان بازگو کرد و در نهایت تحلیل جامعی بر اکوسیستم بازاریابی دیجیتال بر مبنای مدل Transit Map شرکت Gartner ارائه داد. فایل این مبحث درسی در سایت آکادمی دیجیتال بهار در بخش «دانلود» موجود است.

در جلسه بعدی، فربد صادقیان مدیرعامل آژانس بازاریابی دیجیتال DMC آغازکننده مبحث «استراتژی بازاریابی دیجیتال» بود که به عنوان زیرساخت اصلی دوره، تفکر استراتژیک در حوزه بازاریابی دیجیتال را به دانشجویان انتقال داد. این انتقال تجربه همراه با موردکاوی‌های مختلف از تجارب زیاد وی در عرصه کسب‌وکار دیجیتال در بازار کشورهای توسعه یافته بود.

گفتنی است، دوره جدید ثبت‌نام در دوره بازاریابی دیجیتال از هم‌اکنون آغاز شده است تا در تاریخ 31 تیرماه برای گروه‌های جدید آغاز شود. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت آکادمی دیجیتال بهار به نشانی  www.bahardigital.ir رزرو قطعی خود را انجام دهند.

منبع: اخبار رسمی
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر