شروع قدرتمند نینتندو ان ایکس با ماریو، زلدا و پوکمون

شروع قدرتمند نینتندو ان ایکس با ماریو، زلدا و پوکمون
کنسول نینتندو ان ایکس با وجود این‌که بصورت رسمی معرفی نشده، اما اخبار بسیار زیادی را به‌همراه داشته است. به‌تازگی مشخص شده که این کنسول در شش ماه اول لانچ خود، میزبان عناوین بزرگی از ماریو، زلدا و پوکمون خواهد بود. با نقدستان و جزییات این خبر همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
نینتندو برای شروع قدرتمند کنسول Nintendo NX‌ در زمان لانچ برنامه‌ریزی‌های دقیقی دارد و به‌نظر می‌رسد که بازی‌های بزرگی در شش ماه اول لانچ این کنسول منتشر شود. این بدان معناست که نینتندو در همان ابتدای کار و خیلی زود، بزرگترین عناوین خود را در قالب بازی‌های جدید برای کنسول نینتندو ان ایکس منتشر خواهد کرد. 

در زمان معرفی رسمی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، اعلام شد که این بازی علاوه بر کنسول Wii U برای کنسول Nintendo NX نیز منتشر خواهد شد. حال اعلام شده که به‌غیر از زلدا، بازی‌های جدیدی از مجموعه Mario و Pokemon نیز برای کنسول جدید نینتندو منتشر خواهد شد. این اخبار را منبعی ناشناس به‌نقل از وبسایت MCV منتشر کرده است.

در مورد مجموعه Pokemon دو احتمال وجود دارد. یکی اینکه با یک بازی کاملا جدید طرف باشیم و دیگری اینکه بازی Pokemon Sun/moon که به‌تازگی برای کنسول 3DS منتشر شده، برای کنسول Nintendo NX نیز پورت شود. در مورد Mario اما قضیه فرق دارد و گفته می‌شود قطعا با یک بازی کاملا جدید از این مجموعه بازی بسیار محبوب طرف خواهیم بود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این بازی وجود ندارد، اما با توجه به شایعات و سکوت نینتندو، ممکن است با یک بازی بزرگ و باشکوه طرف باشیم که موفقیت کنسول نینتندو ان ایکس را نیز تضمین کند و با محوریت شخصیت ماریو ساخته شود. 

نینتندو با وجود تمرکز بسیار بالا روی بازی‌های انحصاری خود، همکاری خوبی نیز با شرکت‌های دیگر مانند Sega، Square Enix، Activision، Ubisoft و خواهد داشت تا کنسول نینتندو ان ایکس نیز به میزبانی جدی برای عرضه بازی‌های مولتی پلتفرمر تبدیل شود. 
همان‌طور که اشاره شد شایعات و اخبار فراوانی در مورد کنسول نینتندو ان ایکس وجود دارد. شایعاتی نظیر وجود کنترل‌های جداشدنی، و وجود حالت دوگانه برای کنسول نینتندو ان ایکس را در ماه‌های قبل شنیده‌ایم. فراموش نکنیم که نینتندو تمرکز خاصی روی بازی‌های موبایل گذاشته و احتمال داد کنسول Nintendo NX چیزی شبیه به یک کنسول دستی باشد و یا ارتباطی قدرتمند با تلفن‌های هوشمند و بازی‌های مبتنی بر آن داشته باشد. 

نینتندو تایید کرده که در ماه مارچ 2017 (اسفند ماه سال جاری یا فروردین ماه 1396) عرضه خواهد شد و باید همچنان منتظر مراسم رونمایی این کنسول و اطلاعات کامل در مورد آن باشیم. 

منبع: Gamespot
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر