شرکت EA به دنبال ساخت مجموعه‌ای همانند سری Assassin’s Creed است

شرکت EA به دنبال ساخت مجموعه‌ای همانند سری Assassin’s Creed است
اگر شما هم از طرفداران بازی‌های ویدئویی هستید، قطعا نام سری Assassin’s Creed را شنیده‌اید. اکنون به نظر می‌رسد شرکت EA قصد دارد مجموعه‌ای مانند این سری را روانه بازار کند.
  • جدیدترین بازی ها
چندسالی می‌شود که سری Assassin’s Creed از سوی شرکت یوبیسافت به صورت سالیانه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. جالب اینجاست که با توجه به آمار موجود، این فرنچایز درحال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین فرنچایز این شرکت شناخته می‌شود.

اکنون به نظر می‌رسد شرکت الکترونیک آرتز نیز قصد دارد بازی خود را با تم سری بازی‌های Assassin’s Creed روانه بازار کند. این گزارش در طول کنفرانس UBS Global Technology به دست آمده است. در طول برگزاری این کنفرانس بود که بلیک یورگنسن از برنامه‌های آینده این شرکت اطلاعاتی را بیان کرد.

وی در اینباره می‌گوید: «ما هیچ‌گاه عملکرد واقعی در بزرگترین ژانر بازی‌های ویدئویی، یعنی ژانر اکشن، نداشته‌ایم. این دقیقا چیزی همانند Assassin’s Creed هست. یک بازی که محیط جهان باز بیشتری را ارائه می‌کند. بازی که بخش تک‌تفره بیشتری را در مقابل بخش چند نفره به نمایش می‌گذارد.»او همچنین در صحبت‌های خود به استخدام جید ریموند در شرکت الکترونیک آرتز اشاره کرد؛ فردی که پیش از این به عنوان هدایت‌کننده اصلی تیم سازنده سری Assassin’s Creed در شرکت یوبیسافت فعالیت می‌کرد.

یورگنسن ادامه می‌دهد: «ما اخیرا جید ریموند را استخدام کردیم، فردی که به عنوان سازنده فرنچایز Assassin’s Creed برای شرکت یوبیسافت شناخته می‌شود. او قرار است یک بازی در ژانر اکشن را برای ما تولید کند. این کار در استودیی انجام خواهد شد که قرار است به زودی از سوی شرکت EA در شهر مونتریال ساخته شود. هیجان بسیار زیادی درباره ژانر اکسن وجود دارد!»

گفته‌های یورگنسن، درصد واقعی بودن شایعه ماه پیش مبنی بر علاقه شرکت EA برای خلق یک بازی اکشن را بیشتر می‌کند. هنوز اطلاعات بیشتری از این پروژه اعلام نشده در دست نیست. پس باید کمی صبور باشیم و ببینیم نتیجه همکاری جید ریموند و شرکت الکترونیک آرتز به کجا ختم خواهد شد.


منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر