شرکت ZTE دعوت‌نامه کنگره جهانی موبایل را ارسال کرد

شرکت ZTE دعوت‌نامه کنگره جهانی موبایل را ارسال کرد
شرکت ZTE نیز همچون دیگر تولیدکنندگان بزرگ در دنیا، دعوت‌نامه خود را برای حضور در رویداد کنگره جهانی موبایل ارسال کرده است. اما برنامه‌های این شرکت برای حضور در این رویداد چیست؟ با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
کنگره جهانی موبایل یک‌هفته دیگر کار خود را رسما آغاز می‌کند و ما می‌دانیم که بسیاری از شما، هیجان خاصی برای این رویداد دارید. این رویداد، جایی است که در آن جدیدترین محصولات در صنعت موبایل و البته کالاهای مرتبط، معرفی می‌شوند. از این رو ZTE نیز قصد ندارد هیجان رویداد را از دست بدهد و با ارسال دعوت‌نامه، حضور رسمی خود را تایید کرده است. درواقع دعوت‌نامه این شرکت، به برگزاری یک رویداد مطبوعاتی در یکشنبه هفته آینده اشاره می‌کند؛ تاریخی که یک‌روز پیش از آغاز به کار رسمی کنگره جهانی موبایل خواهد بود.

اما نمی‌توانیم از دعوت‌نامه منتشر شده، متوجه شویم که ZTE دقیقا قصد دارد چه محصولی را به حاضرین معرفی کند. تنها نکته‌ای که در این دعوت‌نامه قابل ذکر خواهد بود، جمله «تصور و فراتر از آن» است. البته وب‌سایت ZTE نیز می‌تواند سرنخ دیگری را در اختیار ما قرار بدهد. اسم آن‌ها در کنگره جهانی موبایل، به «ایجاد کننده اینترنت موبایل» تغییر یافته است. اما هنوز نمی‌دانیم معنی این جمله دقیقا چه خواهد بود.اما بی‌شک ZTE در بخش موبایل نیز برنامه‌هایی دارد. انتظار داریم این شرکت درکنار نمایش مجدد گوشی AXON، طیف جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود را به عموم مردم نمایش بدهد. تا به اینجای کار، سونی، ال‌جی، هوآوی و سامسونگ دعوت‌نامه‌های خود را برای رویداد کنگره جهانی موبایل ارسال کرده‌اند. باید منتظر ماند و دید عملکرد این غول‌های فناوری در نمایشگاه امسال چگونه خواهد بود.

منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر