شما می‌ توانید Watch Dogs 2 را بدون کشتن دشمنان تمام کنید

شما می‌ توانید Watch Dogs 2 را بدون کشتن دشمنان تمام کنید
دنی بلنجر، کارگردان بازی Watch Dogs 2 از تغییرات این بازی نسبت به قسمت اول گفته و اذعان کرده است که با معرفی سه سبک گیم‌پلی در بازی، گیمر خواهد توانست که بدون کشتن دشمنان، بازی را به پایان ببرد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
نسخه اول بازی Watch Dogs، ایده‌های بسیار خوبی داشت که تحت عنصر شوتر بازی، گم شدند. اما سازندگان بازی ظاهرا در نسخه دوم سعی بر تصحیح این مشکل دارند. دنی بلنجر (Danny Belanger) کارگردان Watch Dogs 2 اذعان کرده است که گیمر می‌تواند بازی را بدون کشتن حتی یک نفر به پایان ببرد.

او در وبلاگ پلی استیشن توضیح داد: «گیمر آزاد است تا هر گونه که می‌خواهد بازی را پیش ببرد. ما نمی‌خواهیم شما را وادار کنیم تا بازی را به شیوه خاصی پایان ببرید. شاید یک روز بخواهید به شیوه متفاوتی بازی را ادامه بدهید.» بلنجر ادامه داد که تیم توسعه بازی در تلاش است تا سه سبک متفاوت را در بازی اجرا کند و این امکان وجود دارد که بازی را بدون استفاده از نیروهای مرگبار به پایان برد.علاوه بر سبک مبارزه‌ای معمولی بازی، گیمر می‌تواند از سبک «شبح هکر» استفاده کرده و با استفاده از مخفی‌کاری بازی را ادامه دهد یا با سبک «هکر حقه‌باز» با استفاده از بهپادها و دوربین‌های امنیتی یک مرحله را بدون حضور فیزیکی تمام کند. همچنین گیمر می‌تواند به دلخواه خود این سبک‌ها را ترکیب کرده و گیم‌پلی مورد نظر خود را داشته باشد.

بازی Watch Dogs 2 که وقایع آن از شیکاگو به سن فرانسیسکو منتقل شده، در تاریخ 24 آبان برای اکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.
منبع: The Verge
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر