صداپیشه اصلی کریتوس در نسخه جدید God of War حضور ندارد

صداپیشه اصلی کریتوس در نسخه جدید God of War حضور ندارد
تی‌سی کارسون، تا کنون در تمام بازی‌های God of War به جای کریتوس صداپیشگی کرده است اما ظاهرا، سونی تصمیم گرفته، در نسخه جدید این بازی از صداپیشه‌ی دیگری استفاده کند. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
حتما شما هم با دیدن تریلر نسخه جدید بازی God of War بسیار خوشحال شده‌اید. و حتما از شنیدن صدای متفاوت کریتوس، شگفت‌زده‌اید. دلیل این امر این است که صداپیشه کریتوس در بازی‌های قبلی، در این نسخه حضور ندارد و یک صداپیشه جدید به جای او استخدام شده است.

تی‌سی کارسون (TC Carson)، صداپیشه اصلی کریتوس، از طریق توییتر اعلام کرده در God of War حضور ندارد و از طرفداران خود خواسته نظرشان را در این باره با سونی به اشتراک بگذارند.

کارسون در تمام حضورهای کریتوس در بازی‌های ویدیویی، حتی بازی‌های Mortal Kombat و PlayStation All-Stars Battle Royale به جای او سخن گفته است و این اولین باری است که کراتوس را صداپیشگی نمی‌کند.کریستوفر جاج (Christopher Judge)، بازیگری که بیشتر برای سریال Stargate SG-1 شناخته شده است، از اکانت توییتر خود تأیید کرده که در God of War به جای کریتوس صحبت خواهد کرد.

این بازی همچنان در دست ساخت است و سونی تاریخ عرضه آن را مشخص نکرده است. همانطور که انتظار می‌رفت، داستان قسمت جدید God of War پیرامون افسانه‌های اسکاندیناوی خواهد بود.
منبع: Ubergizmo
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (1 عدد)

ثبت پاسخ هانیه حافظی پنج شنبه 27 خرداد 1395
من هیچ وقت تا حالا به صداش گوش نکرده بودم بس که مشغول تیکه پاره کردن ملت بودم

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر