طرح روی جلد بازی FIFA 17 را شما انتخاب کنید

طرح روی جلد بازی FIFA 17 را شما انتخاب کنید
برخلاف سال‌های قبل قرار است بازیکن جدیدی روی تصویر جلد بازی FIFA 17 قرار بگیرد. چهار بازیکن منتخب از چهار تیم بزرگ اروپایی انتخاب شده و حال نوبت شماست که از بین آن‌ها، یکی را برای طرح اصلی جلد بازی FIFA 17 انتخاب کنید. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها

در چهار سال گذشته شاهد حضور لیونل مسی رو جلد اصلی مجموعه بازی‌های FIFA بودیم. امسال و با توجه به تغییرات فراوان در ساختار بازی FIFA 17، سازندگان تصمیم گرفتند تا طرح روی جلد این بازی را نیز دچار تحول کنند. در هنگام معرفی بازی چهار بازیکن به نام‌های جیمز رودریگز (رئال مادرید)، مارکو رویس (بورسیا دورتموند)، آنتونی مارسیال (منچستر یونایتد) و ادن هازاد (چلسی) بر روی تبلیغات بازی به‌چشم می‌خوردند.


در ابتدا تصور می‌شد که هر چهار بازیکن با هم روی تصویر جلد بازی قرار بگیرند، اما امروز مشخص شد که یکی از این چهار بازیکن برای حضور روی جلد اصلی بازی FIFA 17 انتخاب خواهد شد. نکته جالب اینجاست که باز هم مردم در این رابطه تصمیم خواهند گرفت. امروز نظرسنجی EA Sports برای انتخاب طرح روی جلد بازی FIFA 17 آغاز شد و شما نیز از اینجا می‌توانید نسبت به رای دادن به یکی از این چهار بازیکن اقدام کنید. ضمن اینکه با اشتراک گذاری این نظرسنجی در شبکه‌های اجتماعی، برخی آیتم‌های مربوط به Ultimate Team بازی FIFA 17 را از همین حالا بدست خواهید آورد!


این نظرسنجی تا پایان تیرماه در دسترس خواهد بود و نتیجه آن در مرداد ماه اعلام خواهد شد. بازی FIFA 17 در تاریخ 6 مهر برای اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌های نسل قبلی بازی امکانات نسخه‌های نسل حاضر نظیر بخش داستانی را نخواهند داشت. 

منبع: وبسایت EA Sports
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر