عجیب اما واقعی: مایکروسافت مرگ ویندوزفون را تایید کرد

عجیب اما واقعی: مایکروسافت مرگ ویندوزفون را تایید کرد
Joe Belfiore سرپرست سابق بخش ویندوز فون مایکروسافت با انتشار توییتی اعلام کرده پلتفرم ویندوزفون از مرکز توجه این شرکت خارج شده است.
  • جدیدترین بازی ها
Joe Belfiore با انتشار توییت‌هایی اعلام کرده توسعه قابلیت‌های جدید یا رونمایی از سخت‌افزارهای تازه برپایه ویندوزفون یا ویندوز 10 موبایل، در دستورکار متخصصان مایکروسافت نخواهد بود. این مقام مسئول حتی تایید کرده که حالا شخصا به پلتفرم IOS اپل مهاجرت کرده و استفاده از ویندوز 10 موبایل را با به‌کارگیری آیفون رسما کنار گذاشته است. البته دستگاه‌های الکترونیکی فعلی مایکروسافت همچنان آپدیت‌های برطرف کننده مشکلات نرم‌افزاری و حفره‌های امنیتی را دریافت خواهند کرد اما قابلیت جدیدی برای آن‌ها عرضه نخواهد شد. در ادامه کار نیز سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای توسعه یافته برپایه پلتفرم همراه مایکروسافت، در مرکز توجه متخصصان این شرکت نخواهند بود. به این ترتیب، سرفیس فونی که از مدت‌ها پیش حرف و حدیث‌های متفاوتی در خصوص رونمایی از آن شنیده می‌شد به تاریخ سپرده می‌شود. 

Belfiore دلیل اتخاذ این تصمیم را ناتوانی مایکروسافت در جلب توجه توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری اعلام کرده است. موضوعی که در نهایت، محدودیت عناوین و اپلیکیش‌های ارائه شده برای دستگاه‌های مجهز به ویندوزفون و ویندوز 10 موبایل را به دنبال داشته است. 

منبع: Slashgear
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر