عرضه اندروید 6 برای گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج از امروز آغاز می‌شود

عرضه اندروید 6 برای گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج از امروز آغاز می‌شود
درنهایت انتظار چندین ماهه صاحبان دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج برای دریافت اندروید 6، امروز به پایان می‌رسد. شرکت سامسونگ رسما اعلام کرد که عرضه جهانی این بروزرسانی، از امروز آغاز خواهد شد. با نقدستان همراه باشید.
  • جدیدترین بازی ها
صبح امروز بود که سامسونگ رسما بروزرسانی اندروید 6.0.1 را در اختیار کاربران کشور جنوبی خود قرار داد. این بروزرسانی که برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج عرضه شده بود، ویژگی‌های جدیدی را در اختیار این افراد قرار می‌دهد. اما طولی نکشید که این شرکت در ادامه روز، رسما عرضه این بروزرسانی را برای کاربران دیگر نقاط جهان نیز تایید کرد.

خوشبختانه انتظار چندین و چند ماهه شما امروز به پایان می‌رسد. ساعاتی پیش بود که سامسونگ با انتشار یک پست رسمی، خبر آغاز عرضه جهانی اندروید 6 برای دو گوشی گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج را تایید کرد؛ بروزرسانی که از این تاریخ (15 فوریه) عرضه می‌شود. اگرچه عرضه این بروزرسانی برای دو گوشی ذکر شده صورت می‌گیرد، اما سامسونگ می‌گوید به زودی پرچمداران دیگر خود را نیز به این بروزرسانی مجهز خواهد کرد.البته باید درنظر داشته باشید که این بروزرسانی تنها در اختیار نسخه‌های آنلاکد قرار می‌گیرد. بنابر این کاربرانی که نسخه‌های قراردادی اپراتورهایی همچون ورایزن، T-Mobile، AT&T و اسپرینت را در اختیار دارند، باید بیشتر از این برای دریافت بروزرسانی صبر کنند.

بروزرسانی اندروید 6 مارشملو ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه می‌آورد. از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در این نسخه از سیستم عامل اندروید قرار دارد، باید به قابلیت Doze اشاره کرد؛ عملکردی که می‌تواند با توجه به عدم استفاده ما از دستگاه، برنامه‌های جانبی و پس‌زمینه را غیر فعال کند تا از باتری بیشتری استفاده کنید.

منبع: PhoneArena
  • دانلود نرم افزار | سافت گذر

نظرات کاربران (0 عدد)

اولین نفری باشید که در مورد این خبر نظر میدهد.

ثبت نظر

کاربر گرامی چنانچه تمایل دارید، نظر شما به نام خودتان در سایت ثبت شود، لطفاً وارد سایت شوید.
ثبت نظر